Zuhal Topal stiliyle günlük kombin oluşturmanın yolları

0
53

Hem oyuncu hem de sunucu… Yıllardır ekranlarda yer alan Zuhal Topal, son 2 sezondur sunduğu Zuhal Topal’la Sofrada programıyla, hem reytingleriyle hem de stiliyle farkını gösteriyor. Program sırasında giydiği kıyafetlerle oldukça dikkat çeken ve giydiği kıyafetler Google üzerinden oldukça sık aratılan Zuhal Topal’ın, ilgi gören kıafetleri üzerinden günlük kombin önerileri hazırladık.

Hayatlarımıza Sevda Kondu dizisinin İlknur’u olarak giren, ilerleyen yıllarda bugün halen daha Türk dizi tarihinin en unutulmaz işleri arasında yer alan Sihirli Annem dizisindeki Suzan karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Zuhal Topal, kariyerinde oyunculuğu emin adımlarla sürdürürken sunuculuğa da adım attı ve Film Gibi, Hayata Dair, 4/4’lük Kadın ve son olarak halen daha sunmaya devam ettiği Zuhal Topal’la Sofrada programlarıyla, gündüz kuşağının en sevilen ve en çok takip edilen isimlerinden biri haline geldi. Öyle ki, yayınlandığı her gün reyting listelerinde ilk 10’a yerleşen Sofrada programındaki tarzıyla ayrıca dikkat çekiyor. Google üzerinde giydiği kıyafetler, tarzı ve nereden giyindiği oldukça sık aratılıyor. Peki bu kadar ilgi çeken Zuhal Topal tarzı, hangi parça ve kombinlerden oluşuyor. Sizler için; oyuncu ve sunucu Zuhal Topal’ın, kendi adını taşıyan Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programındaki stilinden yola çıkarak, günlük kombin önerileri hazırladık. 

ZUHAL TOPAL PROGRAM KIYAFETLERİ

Renkli ve hareketli parçalar her zaman için düz parçalarla kombinlenir. Bu uyuma önem veren Topal, renkli gömleği ve siyah kalem eteğiyle hem gündelik yaşamda hem de davetlerde tercih edilebilecek bir kombin oluşturuyor.

Siyah renk, kombinlenmesi en kolay ancak en zor olan renklerdendir. Kış renkleri arasında yer alan bordo, koyu renk olarak siyahla şık bir birliktelik oluşturuyor.

Elbise kombinlerinin kış sezonundaki en büyük tamamlayıcısı çizme ya da bottur. Eğer elbise uzun ise, tıpkı Zuhal Topal’ın tercih ettiği gibi kısa bilekten bir bot ya da çizme kullanilabilir. Renkli bir elbiseyi, üzerindeki desenlerle uyumlu olan bir ayakkabı rengiyle kombinlenebilir.

Açık tonlu renklerle bir kombin oluşturursanız da, iki açık tonla uyum oluşturulabilir. Klasik kesimli bir kombin; kumaş pantolon ve açık tonlu bir beyaz gömlek, stiletto ile şık bir klasik uyum yakalanabilir.

Önceki İçerikEn kolay kurabiye nasıl yapılır? 10 dakikada pratik kurabiye tarifi
Sonraki İçerikZatürre neden olur? Zatürre belirtileri nelerdir? Zatürreye ne iyi gelir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.