Tritone krem ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Tritone kremin kullanım rehberi!

0
57

Cilt yüzeyindeki lekeleri gidermek için kullanılan Tritone krem, günümüzde hem internet üzerinde hem de eczanelerde satılan medikal bir üründür. Siz de cildinizdeki lekeleri gidermek aynı zamanda cildinizin rengini eşitlemek istiyorsanız mutlaka hazırladığımız içeriği okumalısınız.

Tritone krem,içeriğinde yer alan etken maddeleri ile ciltte sıklıkla meydana gelen sivilce lekeleri ve güneş lekeleri gibi popüler cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olarak, ciltteki renk farklılıklarının tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Tritone isimli bu kremi kullanan kişiler çok başarılı olduğunu söylüyorlar.  cilt leke sorunu yaşayan herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu ürün, 30 gramlık alüminyum kapta kutu ile satışa sunulmaktadır. İnternet üzerinden sipariş edip getirtebilirsiniz. Bunun yanında doktorunuza reçete ettirerek de alabilirsiniz. Tritone kremin içeriği son derece gelişmiş yapıdadır. Temel olarak Tritone krem içeriğinde; Arbutin (2%), Glikolik asit (6%), Kojik asit (6%), Askorbik asit (6%), Glabridin (0.1%) etken maddeler bulunmaktadır. Düzenli kullanımı halinde güçlü etkileri çok kısa zaman içerisinde görülüyor. 

Ciltte pek çok farklı nedene bağlı olarak meydana gelen cilt lekeleri ve ton farklılıklarının giderilmesi noktasında en etkili ürün olarak öne çıkan bu krem, güneş lekesi ve sivilce lekesi olmak üzere tüm cilt lekelerinin tedavisini sağlar. Ciltte meydana gelen renk/ton farklılıklarını kapatarak, pürüzsüz, bütünleyici ve daha canlı bir cilt görünümüne sahip oluyor.

Yaşlılık ve hamilelik gibi etkenler ile meydana gelen cilt lekelerine karşı da güçlü tedavi sağlar. Tritone krem faydaları için mutlaka düzenli olarak kullanımının gerçekleştirilmesine dikkat edilmesi çok büyük bir önem taşımaktadır.

TRİTONE KREM NASIL KULLANILIR?

Lekeli olan bölge ve çevresine çok fazla olmamak kaydı ile sürün. Hafif parmak darbeleri ile o bölgenin iyice kremi emmesi sağlayın. Her günde iki defa olmak üzere düzenli devam edilmelidir.

TRİTONE KREM FİYATI

Tritone krem fiyatı 219 TL’dir. Biraz fiyatı yüksektir ama çok da etkili bir üründür. 

Önceki İçerikBuzlukta vişne nasıl saklanır? Kışlık vişne saklamanın püf noktaları
Sonraki İçerikEn kolay vişne reçeli nasıl yapılır? Tam kıvamında vişne reçeli yapmanın püf noktaları
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.