Sinoz kaş ve kirpik serumu işe yarıyor mu? Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu nasıl kullanılır?

0
46

Uzun ve dolgun görünüm için geliştirilen Sinoz kaş ve kirpik serumu geçtiğimiz aylarda bakımlı olmayı seven kadınların beğenisine sunuldu. Her gün basitçe uygulanan serum sayesinde uzunluğunu ve dolgunluğunu kaybeden kaş ve kirpikleri etkileyici bir görünüme kavuşturmak artık çok kolay. Peki Sinoz kaş ve kirpik serumu işe yarıyor mu? Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu nasıl kullanılır? İşte merak edilen sorunun yanıtı:

Özenle şekillendirilebilecek gür kaşlar ve uzun, yoğun, güçlü kirpikler hemen herkesin hayalidir. Kaş kirpik serumu ürünlerin önde gelen markalarından Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu ile çok daha etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz. Sinoz kaş ve kirpik serumu, içeriğindeki besleyici at kestanesi, keten tohumu yağı, inositol, üre ve biotin ile kaş ve kirpiklerinizin güçlü görünmesine yardımcı olur. Sinoz kirpik serumu ve Sinoz kaş serumu etkisini bir arada sunan ürün, içeriğindeki at kestanesi ile kıl köklerini besleyerek dökülmeleri azaltmayı hedefler. Nem sağlayıcı keten tohumu yağı, kaş besleyici serum etkisi gösterebileceği gibi, pul pul dökülen kaş derisine çözüm de üretebilir. Cildi rahatlatma etkisi bilinen Biotin, cildin kolajen üretimini destekler ve kıl köklerinin güçlenmesini sağlar. Böylece kirpik bakım serumu içerisinde bulunan biotin, gözleri kaşıma, ovma gibi durumlarda dökülen kirpik sayısını en aza indirebilir. B8 vitamini olarak bilinen inositol ise, saçlı deriye ve kıl köklerine oksijen ve besin taşıyarak saç, kaş ve kirpik dökülmesine karşı etkili bir bakım sağlar.

Sinoz kas kirpik serumu içindeki inositol, güçlü kaş ve kirpikleri destekler. Kirpik kaş serumu içerisindeki üre, cilt bakımında epidermisin su içeriğini arttırır, böylece nemlendirici görevi görerek saçlı derinin beslenmesine destek olur. Kaş ve kirpiklerdeki dökülme minimuma iner ve formüldeki diğer besleyici maddelerin de etkisiyle kirpik destekleyici serum etkisinin yararını gözlemleyebilirsiniz. Sinoz serum; kirpik güçlendirici kirpik güçlendirici serumu, kirpik uzatma ve gürleştirme serumu etkisinin yanı sıra; kaş besleyen serum ve kaş gürleştirme serumu olarak kullanılır. Kirpik serumu ve kaş serumu etkisini aynı anda gösteren Sinoz serum, kaş ve kirpik bakım yağı arayışında olanlar için faydalı olabilecek bir üründür. Sinoz Kaş Kirpik Serumu ile uzun ve gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Böylece göz makyajı yapmadığınızda da maskara etkisine sahip olabilirsiniz. Makyaj yaptığınız zamanlarda ise tek kat uygulayacağınız bir maskara bile normalden çok daha hacimli bir görünüm katarak etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayabilir. Mevsimsel dökülmeleri aza indirmek için Sinoz Kaş Kirpik Serumu kullanabilirsiniz.

SİNOZ KAŞ VE KİRPİK SERUMU NASIL KULLANILIR?

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu, özel fırçası ile temiz ve kuru kirpik diplerine hafifçe sürünüz. Kaş ve kirpikler için düzenli olarak günde bir kere kullanmanız önerilir. İlaç değil, kozmetik üründür. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel kullanım içindir.

Önceki İçerikÇocuklarda hızlı kilo alma nasıl durdurulur? Çocuklarda obeziteyi önlemenin yolları
Sonraki İçerikYumurtalık iltihabı (Pelvik enfeksiyon) nedir, rahimde iltihaplanma belirtileri neler?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.