Ana Sayfa Blog Sarı renk kombinlemenin tüyoları

Sarı renk kombinlemenin tüyoları

0
Sarı renk kombinlemenin tüyoları

Sarı renk, 2019 ilkbahar yaz sezonunun altın çağını yaşıyor. Çanta, elbise, pantolon, gömlek ve daha pek çok modelde en çok tercih edilen renklerden olan sarı ve tonları için çeşitli kombin önerileri mevcut. 2019 sarı renk modasının trend modelleri nasıl? Sarı renk kombinlemenin tüyoları neler? Ünlü Instagram fenomenlerinin de trend rengi haline gelen sarı modası hakkında tüm bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.

Sarı renk her kombinde dikkat çeken ve giyen kişilere her zaman şıklık katan bir renk. Parlak tonda olmasının yanında, farklı renklerle de rahatlıkla uyum sağlayan sarı renk, tüm sezonlarda karşımıza çıksa da asıl başrolünü 2019 modasında yaşıyor. Trendyol, Zara, Koton, Lc Waikiki ve Stradivarius gibi dünyaca ünlü markaların en dikkat çeken renklerinde tercih edilen sarı, kombinlenmesi de en zor görülen renklerden kabul edilir. Bu içeriğimiz içerisinde sizlere, sarı rengi kombinleme tüyolarını ve yeni sezon modellerini bir araya getirdik. İşte 2019 sarı renk modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

ZARA: 130 TL

ZARA: 130 TL

SARI RENK KOMBİNLEMENİN TÜYOLARI

Sarı renk kombinlerken bilinmesi gereken en önemli şey, renk için uyumlu olan tonu bulup ona göre bir kontras oluşturmak. Ana tonu ve pastel renkleriyle en çok tercih edilenler arasında yer alan sarı renk için en uygun ton; mavi, lila, mor, gri ve siyah olarak gösterilir.

STRADİVARİUS: 80 TL

KOTON: 65 TL

Ancak en çok önerilen koyu tonlardır. Çünkü koyu bir ton, sarının parlaklığını tümüyle kıracaktır. Aynı şekilde aksesuar konusunda da sarıya uygun renkler tercih edin. 

LC WAİKİKİ: 100 TL

LC WAİKİKİ: 20 TL

Yaz döneminde yapacağınız kombinlerde ise ayakkabı ve çanta renklerinde kahve vb. tonları kullanmanız daha şık ve uygun bir görüntü oluşturacaktır.

LC WAİKİKİ: 80 TL

LC WAİKİKİ: 40 TL

TRENDYOL: 13 TL

TRENDYOL: 40 TL