Ana Sayfa Blog 2019’un en çok tercih edilen takıları

2019’un en çok tercih edilen takıları

0
2019’un en çok tercih edilen takıları

Bir elbiseyi tamamlayan en önemli parça takıdır. Elbise, t-shirt, pantolon ve etek gibi birçok parçanın kombinine ayrı bir şıklık katan takılar, farklı tarz ve trendlerle 2019 ilkbahar ve yaz sezonunda yer alıyor. Peki takı modasında neler etkili? 2019’un en çok tercih edilen takıları nelerdir? 2019 takı modasına ait tüm detaylar ve son trendlerin detayları yasemin.com’da!

Akseuar ve takı modası, her zaman kendini yenileyen, farklı model ve stilleri sunan bir vitrin. Her sezonu temsil eden tasarımları, renkleri ve kullanılış biçimleriyle diğer parçalardan bir adım öne çıkan takılar, bir kombini öne çıkartan en önemli parçadır. Bu içeriğimiz içerisinde 2019 aksesuar ve takı modasında karşımıza çıkan modelleri ve diyat aralıklarını sizlere sunuyoruz. Koton, H&M, Zara ve Trendyol gibi ünlü markaların yeni sezon modelleri nasıl? Bir takıyı kombinlerken nelere dikkat edilmeli? İşte 2019 aksesuar ve takı modasına dair tüm bilinmesi gerekenler:

ZARA: 100 TL

ZARA: 90 TL

2019’UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TAKILARI

Bir takı kombinlerken önem verilmesi gereken ilk detay; takının renkleridir. Eğer aldığınız renk, giyeceğiniz parçayla uyumlu bir renk taşımıyorsa, bu modeli seçmeyin. Ren karmaşası oluşturup da göz yoracak bir kombinden uzaklaşmış olursunuz.

H&M: 40 TL

H&M: 50 TL

Yine bununla birlikte renk konusunda uyumlu zıt renkleri de tercih edebilirsiniz. Her tonun kendisine ayrı bir uyum sağlayan bir zıt rengi bulunur. Aynı renk bir takı tercih etmek istemezseniz, uygun bir zıt renk sizin için ideal olacaktır.

H&M: 65 TL

H&M: 40 TL

Giydiğiniz parçanın hareketliliğine göre bir takı seçin. Hareketli – hareketli uyumu yerine, birini sade diğerini hareketli tutun. Bu en çok önerilen kombin stillerindendir. Eğer taktığınız takı, farklı renkleri içerisinde barındırıyorsa, giydiğiniz parçayı bu renklerden biriyle ortak tutabilirsiniz.

KOTON: 25 TL

KOTON: 25 TL

Ya da takıyı daha canlı tutmak için, kıyafetinizi daha soft bir renk seçebilirsiniz. Son olarak; altın rengi bir takı ise beyaz, krem ve bej tonlarıyla daha da ön plana çıkacaktır.

TRENDYOL: 12 TL

TRENDYOL: 20 TL