Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan boy uzatma kürü! Boy uzatan doğal kür tarifleri

0
48

Çocuğunuzun boyunun kısa kalmasını istemiyorsanız size vereceğimiz bu tarifle en yakın zamanda boy attığını göreceksiniz. Prof. Dri. İbrahim Saraçoğlu garantisi ile 1 ay boyunca uygulayacğınız sağlıklı boy uzatıcı kürü ile farkı hemen anlayacaksınız! Kısa boylu çocuklar için boy uzatan kür tarifi yazımızda. Ergenlik döneminde boy uzatan doğal kür tarifleri…

Boy uzaması denilen durum kişinin beslenmesi ile alakalı olduğu kadar genetik faktörleriyle de ilişkilidir. Toplum içerisinde genellikle ailesinde uzun boylu kişilerin baskın olduğunu gördüğümüzde büyüme evresinde olan çocuğunda kısa kalmayacağını ailenin diğer fertleri gibi uzun olacağı düşünülür. Eğer boy kısalığı varsa genetik aktarmadan dolayı çocuğun kısa kalacağı akla getirilebilir. Genetik engelleri biraz olsun aşabilmek için büyümeyi destekleyici kas ve kemik gelişimi bakımından zengin olan gıdalara yönelmek olumlu etkiler sunabilir. Bundan dolayıdır ki bazı doktorlar büyüme çağındaki çocuklara özellikle süt ve süt ürünlerine ağırlık verilmesi gerektiğini söyler. Sağlıklı bir gelişimin en önemli göstergesi olan büyüme, ilk 1 yaşta hızlı bir şekilde kendini gösterir. Doğdukları kilonun hemen hemen 3 katı kadar artış gösteren çocuklarda büyüme hızı, ergenlik dönemine kadar fark edilir derecede yavaşlar. Ayrıca çocukların boy ve kilolarının düzenli olarak takip altında olması, oluşabilecek pek çok hastalığın tanısı bakımından da önemlidir. Eğer çocuğunuzun boyunun kısalığından şikayetçi iseniz, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tarifine göre yapabileceğiniz boy uzatma kürü ile boy gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BOY UZATMA KÜRÜ TARİFİ!

ÇOCUKLAR İÇİN BOY UZATMA KÜRÜ:

MALZEMELER:

-Melisa çayı

-Biberiye

YAPILIŞI:

Boyunun uzamasını istediğiniz kişi kızsa, melisa çayını kaynamış bir suyun içerisine ekleyin ve yaklaşık 10 dakika kadar demlenmesini bekleyin.

Eğer erkekse, yine aynı şekilde biberiye çayını kaynamış suyun içerisine ekleyerek 10 dakika boyunca demlenmesini bekleyin.

Karışım biraz ılıklaştıktan sonra yedi günde bir defa tüketilmelidir.

NOT: Her ihtimale karşılık doktor onayı olmadan tüketmeyiniz.

ERGENLİK DÖNEMİNDE BOY UZATMAK İÇİN MUCİZE BOY UZATMA KÜRÜ

Ergenlik evresinde çocuğunuzda etkisini fazlasıyla görebileceğiniz boy uatma kürü için gerekli malzemeler:

1 bardak süt
1 tatlı kaşığı arı sütü
Yarım muz
1 tutam çiğ kabak çekirdeği
1 kahve fincanı Hindistan cevizi sütü
1 çay kaşığı kakao blenderden güzelce geçirin.
1 ay boyunca sabahları tüketilmesi gereken bu kürü ilk 30 günden sonra ara verilmesi gerekir.

NOT: DOKTOR ONAYI ALMADAN YAPMAYIN!

Önceki İçerikBio Keratin Gold nedir ve Bio Keratin Gold ne işe yarar? Bio Keratin Gold nasıl kullanılır?
Sonraki İçerikBasketbol boy uzatır mı? Çocuklarda boy uzatan en etkili besinler
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.