Bio Keratin Gold nedir ve Bio Keratin Gold ne işe yarar? Bio Keratin Gold nasıl kullanılır?

0
42

Günümüzde adını sıkça duyduğumuz Bio Keratin Gold bir saç bakım ürünüdür. Güneş, kirlilik veya kimyasallar gibi dış etkenlerden dolayı saçlarınızın yıprandığını düşünüyorsanız Bio Keratin Gold kullanabilirsiniz. Peki Bio Keratin Gold nedir ve nasıl kullanılır? Bio Keratin Gold kullananlar memnun mu? İşte merak edilen soruların yanıtı:

Saçlarımız büyük ölçüde keratin ile ilişkili proteinlerden oluşur. Bu proteinler zamanla etkisini kaybederek saçların yıpranmış görünmesine neden oluyor. Özellikle deniz, havuz suları ve güneş saçta bulunan keratinin tükenmesine neden olur. Bu yüzden dışarıdan keratin desteği almak gerekir. Bio keratin Gold orjinal içeriğiyle saçlarınızı içten dışa doğru onarır, besler ve korur. Keratin tedavisi sırasında keratin harici olarak saça eklenir. Böylece saçlar pürüzsüz, parlak ve hacimli hale gelir. Bu yüzden kadınlar ve erkekler arasında çok popüler bir saç bakımı ürünüdür.Saçlarınızdan kaybolan doğal keratinin tekrar alınması için idealdir.  Biokeratin Gold sayesinde kıvırcık, dalgalı, elektriklenmiş ve kabarmış saçlara elveda diyebilirsiniz. Çünkü bu tedavi sonrasında saçlarınız üç ay boyunca pürüzsüz ve düz görünür. Saçlarınızı kaplayan keratin, saçlarınızı güneşten, hava koşullarından ve dışarıdaki kirlerden korur. Böylece saçlarınız zarar görmez ve sağlıklı hale gelir.Keratin bakımı saçı beslediği ve onardığı için, saçlarınız daha hacimli ve parlak görünür.

 

BİO KERATİN GOLD NASIL KULLANILIR?

Bio keratin Gold keratin bakımını kullanmadan önce saçlarınızı şampuanla yıkamanız gerekir. Fakat saçlarınıza kesinlikle saç kremi sürmemeniz gerekir. Ardından saçlarınızı hiç ıslaklık kalmadan tamamen kurutmalısınız. Öncelikle yüzünüze mutlaka bir maske takmalısınız. Çünkü keratin bakımının çok güçlü bir kokusu vardır ve etkileyebilir. 

Tamamen kuru saçlara Biokeratin Gold ürününü boya gibi dipten uçlara kadar sürün. Fakat boyayı sürerken direk saç diplerine değil, saç diplerinden 1.5 cm uzaktan uygulamaya başlamalısınız. 15 dakika bekleyin. Daha sonra saçlarınızı iyice kurutun ve fön çekin.

Kıvırcık saçlar için 230 derece ve ince telli saçlar için 160 derece idealdir. Son olarak saçlarınızı sülfatsız ve sodyumsuz bir şampuanla yıkayın ve saçlarınızı kurutun. Bu şekilde işlem tamamlanmış olur.

Önceki İçerikKehribar kolye bebeklerde ne işe yarar? Kehribar kolyenin bebeklere faydaları
Sonraki İçerikProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan boy uzatma kürü! Boy uzatan doğal kür tarifleri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.