Ana Sayfa Blog New Well Professional Dipliner nasıl kullanılır? New Well Professional Dipliner fiyatı

New Well Professional Dipliner nasıl kullanılır? New Well Professional Dipliner fiyatı

0
New Well Professional Dipliner nasıl kullanılır? New Well Professional Dipliner fiyatı

Kozmetik mağazalarındaki raflara yeni dizilen New Well Professional Dipliner kısa sürede adeta herkesin sevgilisi haline geldi. İncecik yapısı ve simsiyah görüşü ile ilk kullanımda bile çok beğeneceğiniz New Well Professional Dipliner hakkında merak edilen soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz.

Dipliner göz makyajının son yıllardaki vazgeçilmez bir parçası. Gözlerin daha çekici ve kusursuz görünmesini sağlayan dipliner kozmetik markalarının da yeni gelir kaynağı oldu. Gözlerinize nostaljik veya modern bir görünüm kazandırmak isterseniz mutlaka dipliner çekmeyi deneyebilirsiniz. İşte tamda bu adımda çok severek kullanacağınız bir ürünü sizlerle tanıştırıyoruz. Günümüzün en popüler markalarından biri olan New Well’in diplinerı makyaj çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir ürün. Koleksiyonunuzu tamamlayacak olan bu dipliner, en önemli avantajı kolay sürülür olmasıdır. Uzun süre kalıcı ve gün içerisinde hiç akma ve bulaşma yapmayan New Well Professional Dipliner, özellikle tempolu çalışan kadınların demesi gerekiyor. Keçe uçlu ve ucu normal dipliner boyutlarına nazaran biraz daha büyük boyutta olan bu ürün tek çizgide keskin bir eyeliner sürmenize de yardımcı oluyor.

NEW WELL PROFESSİONAL DİPLİNER NASIL KULLANILIR?

Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalamalısınız. 3 defa çalkaladıktan sonra fırçasını çıkartıp göz pınarından başlayarak dışa doğru sürebilirsiniz. Dilerseniz alt ve üst kirpik diplerine de uygulayabilirsiniz.

NEW WELL PROFESSİONAL DİPLİNER FİYATI

New Well Professional Dipliner’ın orjinal sitesinde şuan muhteşem bir indirim bulunuyor. Normalde 39,90 TL‘den satışa sunulan bu dipliner indirimde 19,95 TL‘ye satılıyor.

NEW WELL PROFESSİONAL DİPLİNER KULLANICI YORUMLARI