Ana Sayfa Blog Giydiğinizde daha zayıf gösterecek gelinlik korsesi modelleri

Giydiğinizde daha zayıf gösterecek gelinlik korsesi modelleri

0
Giydiğinizde daha zayıf gösterecek gelinlik korsesi modelleri

Gelinliğinizin içinde olduğunuzdan daha zayıf ve zarif görünebilmeniz için gelinlik korsesi giymeniz şart. Peki bir gelinlik korsesinin sahip olması gereken özellikler neler? Gelinlik korseleri hangi renkte olmalı hangi renkte olmamalıdır? Sizler için derledik.

Korseler, fazla kiloları saklamak adına en büyük kurtarıcılardan biridir. Birçok kadın, elbiselerinin içerisine korse giyerek, kendilerini olduklarından daha zayıf göstermeyi başarıyorlar. Bu sadece kıyafetlerde değil gelinliklerde de uygulanabilecek bir yöntem. Birçok kadın, gelinlikler için özel olarak üretilen gelinlik korseleriyle düğünlerinde, olduklarından daha zayıf bir görünüm elde etmeyi sağlıyorlar. Düğün koşturmacası içerisinde diyet yapmaya vakit bulamayan gelin adayları için gelinlik korseleri, tam bir kurtarıcı oluyor. Peki 2020 sezonunun gelinlik korse modelleri nasıl? Gelin adaylarını nasıl korse modelleri bekliyor? Sizler için yakından inceleyip derledik:

GELİN KORSELERİNİN SAHİP OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER

Her gelinin en büyük hayali olan ince bir bele sahip olmak, gelinlik korseleriyle mümkün hale geliyor. Özellikle, diyet yapmakta zorlanan gelinlerin ilk tercihi olan bu korseler, doğru tercih edildikleri taktirde giyen gelinin daha rahat hareket etmesine olanak sağlamış oluyor.

Tabii bu sayede istediklerinden 2 beden daha zayıf bir görünüme de kavuşmuş oluyorlar.

Gelinliğinizin duruşu, içinize giyeceğiniz korse ile farklı bir duruş kazanabiliyor. Bu sebeple gelinlik provaları sırasında yanınızda mutlaka bir korse getirmeniz gerekiyor. 

Gelinliğinizin içerisine giyeceğiniz korsenizin kalın olmamasına özen göstermeniz gerekiyor. Korsenizin ince ve sıkı olması önemli bir noktadır.

Bununla birlikte, seçeceğiniz korsenin rengine de dikkat etmeniz lazım. Krem, beyaz gibi açık renkler doğru tercih oluyor. Siyah vb. koyu tonlar ise yanlış tercihler.

Model bakımından karşınıza çokça seçenek çıkabiliyor. Ancak her biri size uygun veya kullanışlı olamıyor. Bir korsenin kullanışlı olup olmadığını belirten en dikkat çekici özelliği, hareket kısıtlamasına sebep olup olmadığıdır. 

Bu sebeple bir gelinlik korsesi satın alırken, model olarak tercihinizi jartiyerli ve büstiyerli gelinlik korse modellerinden yana kullanmanız, bu anlamda en isabetli karar olacaktır.

Çünkü bu korse modelleri sayesinde, sahip olduğunuz göbeğinizi tam manasıyla kapatabilir ve üst kısmınızı, diğer korse modellerine kıyasla daha güzel gösterebilirsiniz. Ayrıca bel kısmınız da ince duracaktır.