Kolyeler nasıl kombinlenir? 2019-2020 kolye modelleri

0
25

Elbise, kazak ve gömleklerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayan, tamamlayıcı konumundaki en bilinen parça kolyelerdir. Belirli figür ve tasarımlarda; uzun, kısa, üçlü gibi boyutlarda üretilen kolyeler; aynı zamanda zincirli, ucuz, çoklu model seçenekleriyle 2019-2020 sezonunda oldukça dikkat çekiyor. Sizler için; sezonun en şık ve trend kolye modellerini derledik.

Aksesuar modasının en gözde parçalarından biri kolyedir. Zincir, gümüş, pırlanta, çoklu, uzun veya kısa… Birçok model seçeneğini içerisinde barındıran kolyeler; kazak, gömlek, elbise gibi parçalarla şık bir uyum yakalanmasını sağlar. 2019-20 kış sezonunda en çok dikkat çeken ise; çoklu, zincir ve harfli kolye modeller oluyor. Koton, Trendyol, H&M ve Zara gibi markaların en şık modellerini, içeriğimiz içerisinde sizler için bir araya getirdik. Ancak kolye kombinlerken bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara kısaca değindik:

KOLYELER NASIL KOMBİNLENİR?

Eğer balıkçı yaka bir üst tercih ediyorsanız, bu modeller için en uygun olan uzun kolyeler olacaktır. Bununla birlikte çoklu model kolyeler de, şık duracaktır. Eğer hakim yaka bir model tercih ettiyseniz, kapalı bir model olduğu için kısa boy modeller en uygunu olacaktır.

2019-2020 KOLYE MODELLERİ

Önceki İçerikCanan Karatay’dan şaşırtan zeytinyağı açıklaması! Zeytinyağının faydaları nelerdir?
Sonraki İçerikEsra Erol stiliyle günlük kombin oluşturma yolları
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.