Esra Erol stiliyle günlük kombin oluşturma yolları

0
36

Yıllardır ekranlarda yer alan Esra Erol, son 2 sezondur sunduğu Esra Erol’la programıyla, hem reytingleriyle hem de stiliyle farkını gösteriyor. Program sırasında giydiği kıyafetlerle oldukça dikkat çeken ve giydiği kıyafetler sıkça aratılan Esra Erol’un, ilgi gören kıyafetleri üzerinden günlük kombin önerileri hazırladık.

Gencecik kıpır kıpır bir genç kız olarak İstanbul’a ilk adımını atan, çeşitli sunuculuk deneyimlerinin ardından kendini ilk göstermeye başladığı Flash TV’ye adımını atan ve buradan önce Star TV, sonrasında sırasıyla Atv, Fox TV ve yine Atv’ye transfer olan Erol, fotmat değiştirse dahi yıllardır gündüz kuşağının en çok sevilen takip edilen isimlerinden biri olmayı başardı. Hafta içi her gün yayınlanan programında giyinmiş olduğu kıyafetler de, oldukça dikkat çekmeye özellikle Google üzerinde sıklıkla aratılmaya başlandı. İçeriğimiz içerisinde; tıpkı daha önce Zuhal Topal’ın stilinden yola çıkarak hazırladığımız günlük kombin önerileri gibi, Esra Erol’un da stilinden yola çıkarak günlük kombin önerileri oluşturduk:

ESRA EROL STİLİ

Doreli parçaların oldukça tercih edildiği bu dönemde, uzun ve kemerle buluşturulmuş bir elbise günlük hayatta da bir davet içerisinde de oldukça bir model.

Klasik kesim tercih ediyorum diyenler için; siyah kumaş pantolon ve beyaz gömlek kombininden vazgeçmemeleri önerilir.

Leopar desenler her ne kadar klişe görünse de, doğru bir parçayla kombinlendiği zaman oldukça şık olacaktır. Bu parçalardan biri de, siyah parlak bir gömlek olacaktır.

İkisi de aynı renkten oluşan parçalarla kombin olmaz düşüncesi, artık tamamen yıkılıyor. Bir parçanın üzeri tamamen hareketli tutarak, istenilen şıklık oluşturulabilir.

Önceki İçerikKolyeler nasıl kombinlenir? 2019-2020 kolye modelleri
Sonraki İçerikHambeles (Murt) nedir? Hambeles (Murt) faydaları nelerdir? Murt nasıl tüketilir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.