Harry Potter’ın büyülü dünyasını yansıtan kombin modelleri

0
20

Günümüzün moda trendleri zevkler ve renkler bağlamında ilerliyor. Bunlar arasında, çizgi karakter görsellerinin basılı olduğu t-shirt, sweatshirt ve gömlek modelleri yer alıyor. Bu karakterler arasında Harry Potter bulunuyor. Büyülü yeni koleksiyon adıyla sunulan Harry Potter tasarımlı parçalar, yeni sezonda en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Harry Potter hayranları bu içerikte buluşuyor. Harry Potter tasarımlı yeni modellerle ilgili tüm detaylar içeriğimizde.

Harry Potter, bilim kurgu, Dünya edebiyat ve sinema tarihinin en kült eserlerinden biri. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini ve hayranlarını asla kaybetmeyen Harry Potter, posterleri, defterleri ve aksesuarlarından sonra modaya da yön vermeye başladı. T-shirt, eşofman, hırka ve etek modelleriyle Harry Potter, hayranlarının üzerinde kendisine yer buluyor. Harry Potter hayranları için tasarlanan ‘büyülü yeni koleksiyon’ ismindeki yeni çalışmalar, özellikle üniversiteye giden genç hanımlar ve sosyal hayatında daha spor ve kendi ilgilerine yönelik bir stil belirlemek isteyenler için oldukça ilgi çekici. Hem kot pantolonlar hem de kot şortlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu parçalara, gelin daha yakından bakalım:

HARRY POTTER YENİ SEZON MODELLERİ

Harry Potter deyince akla ilk gelen şey Hogwarts’dır. Hogwarts’ı temsil eden tasarımlar, sarı ve beyaz renklerle modellerin üzerine işlenmiş durumda. T-shirt haricindeki modellerde de bordo renk tercih ediliyor.

Önceki İçerikArzum Onan’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan 2019 yaz moda trendleri
Sonraki İçerikUzun süre bayatlamayan tuzlu kurabiye tarifi
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.