Ana Sayfa Blog Arzum Onan’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan 2019 yaz moda trendleri

Arzum Onan’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan 2019 yaz moda trendleri

0
Arzum Onan’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan 2019 yaz moda trendleri

Arzum Onan, hem duru güzelliği hem de evliliği ve yapığı işlerle kendisine hayran bırakan bir isim. 2019 yaz modasının trendleri, Arzum Onan’ın stilinden yola çıkılarak hazırlandı. Machka markasıyla işbirliğine giden Arzum Onan, kendi tarzını yansıtan stil ve modelleri markanın yeni kreasyonuna ekledi. Kreasyonda yer alan her modelin, 2019 yaz modasında yer alan trend parçalar olduğunu görüyoruz. Sizler için, Arzum Onan’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan 2019 yaz moda trendlerini bir araya getirdik.

1993 yılında Türkiye güzeli olarak hayatımıza giren, aynı yıl Avrupa güzeli seçilen Arzum Onan, 1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile yaptığı evlilikle kendisine daha sade bir hayat seçen Onan, heykeltraş olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kendine has stiliyle daima beğeni toplayan Onan, sadeliğini kıyafetlerine de yansıtıyor. Öyle ki bu yönü 2019 yaz modasına da ilham vermiş durumda. O, bu sezonu marka yüzü olarak değil tasarımlar yaparak geçirdi. Machka markasıyla yaptığı işbirlik sonucunda Arzum Onan’dan alınan ilhamla kısa sürede 2019 yaz modasının trendleri oluştu. Bu içeriğimizde, hem 2019 yaz modasının en çok tercih edilen stillerine hem de bu yol üzerinden Arzum Onan’ın stiline yakından bakalım:

ARZUM ONAN’IN STİLİNDEN İLHAM ALINARAK HAZIRLANAN 2019 YAZ MODA TRENDLERİ

Tüm modellerde düz kesim ve sade desenler öne çıkıyor. Kahve ve siyah renkler, yaz sezonu için en çok tercih edilenler arasında demek mümkün. Belden oturtmalı modellerdeki detaylar, kemer ve düğme modelleri. 

MACHKA: 995 TL / 1.295 TL

Arzum Onan’ın Instagram hesabından paylaştığı bazı fotoğraflarda, beyaz gömlek siyah etek kombinlerini görüyoruz. İşte bu da etek model trendlerinde en çok öne çıkanlar arasında. Siyah, lacivert ve düz kesimli etekler…

MACHKA: 1.795 / 1.995 TL

Sadece siyah ve gri renkler değil elbette, beyaz ve krem renkler de sezonun en trend renkleri arasında yer alıyor. 

MACHKA: 695 / 1.595 TL

MACHKA: 795 / 995 TL

MACHKA: 1.295 / 1.195 TL