Düğünde ne giyilir? Çocuk düğün kıyafet modelleri ve önerileri

0
37

Düğün günlerinde aile boyu parlamak ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız, çocuklarınıza giydirebileceğiniz en şık ve rahat kıyafet önerilerini sizler için derledik. Peki çocuklara düğün kıyafeti olarak ne giydirilmeli? Düğün için kız ve erkek çocuk kıyafet model tavsiyelerini haberimizde okuyabilirsiniz…

Evlenme kararı alan çiftlerin hayatlarını birleştireceği ve bundan sonra kendilerine yepyeni bir sayfa açacakları düğün günü, çiftlerin kendi arzuları doğrultusunda istenilen mevsime göre ayarlanır. Mevsimine uygun dizayn edilen düğün mekanında özellikle de düğün sahipleri başta olmak üzere davetliler de baştan aşağı şık olmaya özen gösterir. Peki herkes bu kadar şık olmaya gayret gösterirken çocuklar nasıl giydirilmeli? Vitrinlerde gördüğümüz kabarık türlü gelinlikler, düğün sahibi yakını olan çocuklar için ideal bir kıyafet seçimi olabilir.

Muhtemelen yalnızca o gün içerisinde giyilebilecek olan gelinlik modelli elbiseler oldukça göz alıcıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus var ki o da çocukların gün boyu koşuşturma içinde olacağı için kendilerini rahat hissetmeleridir. Dolayısıyla ayaklarına dolanan uzun ve katmanlı elbiseler tercih edilmemelidir. Orta uzunlukta, ya da biraz dizin altında elbiseler onlar için daha idealdir.

Renklerini ise ister renkli, ister gelin gibi bembeyaz bir elbiseden yana tercih edebilirsiniz. Erkek çocuklarda en az kızlar kadar dikkat çekici görünmek isteyebilir. Kır düğünü ya da sahil kenarında bir kumsal düğünü yapılmayacaksa eğer resmi düğünler için erkeklerde en ideali takım elbise ya da smokindir.

Kır, kumsal ya da nikah gibi yerlerde de kumaş pantolon üzerine renkli bir blazer ceketlerle bir kombin yapabilirsiniz. Erkek çocuklarının kendilerini damat ya da sağdıç gibi hissetmesi onları mutlu edecektir.

N11.COM DANTELLİ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 99,99 TL

MİNİCİTY KIZ ÇOCUK GELİNLİK ELBİSE MODELİ 125,00 TL

ERKEK ÇOCUK SMOKİN TAKIMI 139,90 TL

TRENDYOL ERKEK ÇOCUK SİYAH YELEK 47,25 TL

Önceki İçerikBebeklere elmalı ve irmikli muhallebi tarifi
Sonraki İçerikTek yumurta ve çift yumurta ikizlerinin farkları
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.