Draping makyaj nedir? Püf noktaları nelerdir?

0
42

Son zamanların en popüler makyaj tekniklerinden biri olan Draping, nasıl uygulanır ve püf noktaları neledir sizler için araştırdık. İşte Draping makyaja dair tüm ayrıntılar…

Draping makyaj, son günlerin en çok tercih edilen makyaj tekniği arasında yerini aldı. Aynı zamanda kozmetikte geçmiş senelere dönüşümün kanıtı oldu. Yasemin.com ekibi olarak Draping makyajı mercek altına aldık.

İşte tüm detaylar;

Draping tekniği, yeni makyaj tekniği gibi görünüyor olsa da aslında 70’li yıllara dayanıyor. Bu makyajda bronz renkli ürünlerle kontür yapmak yerine, pembe tonlarında allıklar kullanılıyor. Draping makyajını uygulamak için tek sahip olmanız gereken şey bir allık ve allık fırçası. 

Bu makyaj tekniğinin en önemli özelliği ise; yüzde doğal bir görüntü oluşturmasıdır. Bu tekniği uygularken yoğun kullanımlardan kaçınmalı ve doğal bir şekilde allığı yaymalısınız. 

Draping makyaj yaparken, göz makyajınızı dikkat çeken renklerden uzak tutmalısınız. Siyah veya kahverengi tonlarındaki far kullanarak makyajı yapabilirsiniz.

Önceki İçerikAkçaağaç şurubu ile zayıflama yöntemi
Sonraki İçerikÇitlembik (Menengiç) meyvesinin faydaları nelerdir? Çitlembik yağı ne işe yarar?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.