Akçaağaç şurubu ile zayıflama yöntemi

0
110

Diğer adıyla ‘Çınar pekmezi’ olarak da bilinen Akçaağaç şurubu ile kilo veren ünlüler arasında ünlü şarkıcı Beyonce’da yerini aldı. Ünlülerin kilo vermek için tercih ettiği Akçaağaç şurubu ne işe yarıyor? Akçaağaç şurubu nedir? Akçaağaç şurubu zayıflatıyor mu? Akçaağaç şurubu ile nasıl kilo verilir? İşte zayıflatıcı şurup hakkında merak edilen tüm detaylar…

Zayıflamak isteyen kadınların kendi içlerinde verdiği en büyük savaş, acıktıkları zaman yemek yememek için gösterdiği sabırdır. Sonu gelmeyen diyet listeleri, geçmeyen bilmeyen zaman ve birden bire bastıran tatlı krizleri… İşte bütün bu problemleri tek bir damla ile ortadan kaldırabilirsiniz. Başta ünlü şarkıcı Beyonce olmak üzere diğer ünlü isimlerinde kilo vermek niyeti ile tercih ettiği Akçaağaç şurubu iddialara göre 10 günde 14 kilo kadar zayıflatıyor. Durum böyle olunca özellikle de kilo vermek isteyen kadınlar tarafından daha da merak edilir hale gelen Akçaağaç şurubunun kilo verdirici etkisini sizler için araştırdık. Akçaağaç şurubu ile nasıl zayıflanır? Akçaağaç şurubu ile kilo verme yöntemi…

AKÇAAĞAÇ ŞURUBU NASIL ZAYIFLATIR?

Kilo vermenin yollarını Akçaağaç şurubundan yana kullanmak isterseniz, düzenli tüketim ile birlikte vücutta görülecek olan birçok farklılığı tespit edebilirsiniz. Akçaağaç şurubu kullanımı ile metabolizma hızınız artacak ve kalori yakma hızınız fark edilir derecede değişecektir. Kiloya sebep olan ödem, böbreklerden süzülerek tuvalet ihtiyacı ile vücuttan uzaklaşır.

Bilinen en faydalı özelliği ise sindirim sistemine etki göstererek, mide ve bağırsak sıkıntılarını çözmeye yardımcı olmasıdır. Fazlalık kilolarından dolayı tuvaletini yaparken sıkıntı yaşayan kimselerin akçaağaç şurubu ile rahatladığı öne sürülmektedir.

AKÇAAĞAÇ ŞURUBU DETOKSU İÇİN GEREKENLER

MALZEMELER:

– 2 yemek kaşığı limon suyu

– 2 yemek kaşığı hakiki Akçaağaç şurubu – Maple Syrup – (Akçaağaç ile

kokulandırılmış şeker şurubu değil)

– 1/10 çay kaşığı kırmızı biber

– Orta sıcaklıkta kaynak suyu

AKÇAAĞAÇ ŞURUP DETOKSU’NUN YAPILIŞI

Akçaağaç şurubunu, limon suyunu ve kırmızı biberi ortalama 280 gramlık bir kapta karıştırın ve içine orta sıcaklıkta su ile doldurun. Sadece taze limon katın. Yapımı bu kadar basit olan akçaağaç şurubu ile kolay yoldan kilo verebilirsiniz!

AKÇAAĞAÇ ŞURUP DETOKSU’NUN UYGULANIŞI

Gün içerisinde 6 bardak limonata için. Acıktıkça bir bardak daha limonata tüketin. Diyet periyodu süresinde gıda tüketilmemeli. Bu karışım zaten sizi tok tutacak ve acıktırmayacak. Aynı şekilde vitamin hapı da kullanılmamalı.

NOT: Doktor onayı almadan tüketilmemelidir!

Önceki İçerikZayıflamak için yaş hurma mı kuru hurma mı? Hurma ile zayıflama
Sonraki İçerikDraping makyaj nedir? Püf noktaları nelerdir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.