Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları belli oldu! İşte Doya Doya Moda yeni yarışmacıları

0
43

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda’da, hikayesiyle herkesi etkileyen Betül Böçkün birinci olmuştu. Programın yeni sezonu 13 Temmuz’da başlıyor. Peki Doya Doya Moda’nın yeni sezon yarışmacıları kimler? İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarının isimleri ve haklarında merak edilenler.

Jürisinde Hakan Akkaya, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun yer aldığı, TV8’in sevilen moda temalı yarışma programı Doya Doya Moda’nın ilk sezonu geçtiğimiz haftalarda bitmişti. Yarışmanın birincisi, hayat hikayesiyle herkesi etkileyen Betül Böçkün olmuştu. Programın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. 13 Temmuz’da başlayacak olan programda yarışacak isimler de merak konusu olmaya başladı. Herkes yeni yarışmacıları aratmaya başladı. Peki Doya Doya Moda programının yeni yarışmacıları kimler? İşte Doya Doya Moda programı hakkında merak edilenler:

DOYA DOYA MODA YENİ SEZON YARIŞMACILARI

BİRBEN COŞKUN

1996 yılında dünyaya gelen Birben Coşkun, aslen İzmirlidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir organizasyon şirketi ve butik pastanesi bulunmaktadır.

İMANİ DOLAR

1997 doğumlu olan yarışmacı, aslen Mersinlidir ancak Bursa’da doğmuştur. 20 senedir İstanbul’da yaşamaktadır. Oldukça iddialı olan yarışmacı, ‘Rakiplerim benden korkmalılar. Hem tarzıma hem duruşuma hem de karakterime çok fazla güveniyorum, onların da bunu çok kısa zamanda anlayacaklarını düşünüyorum. Buraya birinci olmaya geldim.’ cümlelerini kullanıyor.

NUR İŞLEK

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yarışmacının, Doruk adında bir oğlu bulunuyor. Oğlu ile de sıkça paylaşımlarda bulunan yarışmacı, Instagram ve TikTok hesaplarında da oldukça aktif hareket ediyor. Takipçilerinden de beğeni topluyor.

AYLİN TÖZÜM

Aynı zamanda profesyonel bir dansçı da olan Tözüm, 23 yaşındadır. Aslen Elazığlı olan yarışmacı, daha önce Her şey Güzeldir’e de katılmıştır.

ASLI ADIYAMAN

1998 doğumlu olan Aslı Adyaman, aslen Adanalıdır ancak doğma büyüme İstanbulludur.  Boyu 1.60 olan Adıyaman, 77 kilodur ve Arya isminde bir kızı bulunmaktadır. Adıyaman, ‘Rakiplerim benden korksunlar çünkü ben buraya tarzımla imza atmaya geldim.’ diyor.

Önceki İçerikÜzüm çekirdeğinin faydaları nelerdir? İki tane üzüm çekirdeği yutarsanız…
Sonraki İçerikKavurmalı yumurta nasıl yapılır? Enfes kavurmalı yumurtanın püf noktaları
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.