Doya Doya Moda kim elendi? Doya Doya Moda 24 Temmuz puan durumu

0
37

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen moda yarışma programı Doya Doya Moda geçtiğimiz hafta başladı. 7 yarışmacının kendisini tarzıyla beğendirmeye çalıştığı Doya Doya Moda’da 24 Temmuz programının birincisi belli oldu. Peki Doya Doya Moda’nın ikinci haftasında kim elendi? İşte Doya Doya Moda yarışması hakkında merak edilenler.

İkinci haftasını geride bırakan, TV8’de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda’da haftanın finali gerçekleşti. 24 Temmuz Cuma  günü yaşananlar ve kendilerini beğendirmeye çalışan yarışmacıların yaptıkları merak konusu oldu. 24 Temmuz bölümünde hem haftanın birincisi hem de elenen isim belli oldu.

Programın 2. haftasında haftanın birincisi 87 puanla Birben oldu. Rümeysa, İmani ve Aylin’in yarıştığı eleme potasında ise Doya Doya Moda’ya veda eden isim Aylin oldu.

24 TEMMUZ DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

– İmani: 28

– Rabia: 21

– Birben: 26

– Nur: 20

– Aylin: 19

– Rümeysa: 27

– Sabiha: 24

Doya Doya Moda programının 22 Temmuz Çarşamba günü puan durumu belli oldu. İşte Doya Doya Moda’nın 22 Temmuz bölümünde ortaya çıkan puan durumu: 

– Birben: 19

– Nur: 16

– Rabia: 11

– Rümeysa: 10

– Rümeysa: 8

– İmani: 6

– Aylin: 5

TV8’in heyecanla izlenen yarışma programı Doya Doya Moda’da 22 Temmuz Salı birincisi belli oldu. 21 Temmuz Salı günü birincisi, 14 puanla Aylin olurken, tablo şu şekilde sıralandı:

– Aylin: 14

– Rabia: 13

– Birben: 12

– Nur: 11

– Rümeysa: 8

– Rümeysa: 8

– İmani: 4

Geçtiğimiz hafta 2. sezonuna başlayan TV8’de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda’da haftanın finali gerçekleşti.18 Temmuz Cuma  günü yaşananlar, kendilerini beğendirmeye çalışan yarışmacıların yaptıkları merak konusu oldu. Hüznün ve neşenin aynı anda ekrana geldiği Doya Doya Moda’da yarışmacılar arkadaşlarının nişanı konseptiyle alışveriş yaptılar. 

Haftanın birincisi 74 puanla İmanı Dolar oldu. Dolar, altın kolyenin sahibi oldu. Eleme potasına Aylin ve Aslı girdi. 50 puan alan Aslı Adıyaman elenen isim oldu.

Jürisinde Hakan Akkaya, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun yer aldığı, TV8’in sevilen moda temalı yarışma programı Doya Doya Moda’nın ilk sezonu geçtiğimiz haftalarda bitmişti. Yarışmanın birincisi, hayat hikayesiyle herkesi etkileyen Betül Böçkün olmuştu. Programın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. 13 Temmuz’da başlayacak olan programda yarışacak isimler de merak konusu olmaya başladı. Herkes yeni yarışmacıları aratmaya başladı. Peki Doya Doya Moda programının yeni yarışmacıları kimler? İşte Doya Doya Moda programı hakkında merak edilenler:

DOYA DOYA MODA YENİ SEZON YARIŞMACILARI

BİRBEN COŞKUN

1996 yılında dünyaya gelen Birben Coşkun, aslen İzmirlidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir organizasyon şirketi ve butik pastanesi bulunmaktadır.

İMANİ DOLAR

1997 doğumlu olan yarışmacı, aslen Mersinlidir ancak Bursa’da doğmuştur. 20 senedir İstanbul’da yaşamaktadır. Oldukça iddialı olan yarışmacı, ‘Rakiplerim benden korkmalılar. Hem tarzıma hem duruşuma hem de karakterime çok fazla güveniyorum, onların da bunu çok kısa zamanda anlayacaklarını düşünüyorum. Buraya birinci olmaya geldim.’ cümlelerini kullanıyor.

NUR İŞLEK

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yarışmacının, Doruk adında bir oğlu bulunuyor. Oğlu ile de sıkça paylaşımlarda bulunan yarışmacı, Instagram ve TikTok hesaplarında da oldukça aktif hareket ediyor. Takipçilerinden de beğeni topluyor.

AYLİN TÖZÜM

Aynı zamanda profesyonel bir dansçı da olan Tözüm, 23 yaşındadır. Aslen Elazığlı olan yarışmacı, daha önce Her şey Güzeldir’e de katılmıştır.

ASLI ADIYAMAN

1998 doğumlu olan Aslı Adyaman, aslen Adanalıdır ancak doğma büyüme İstanbulludur.  Boyu 1.60 olan Adıyaman, 77 kilodur ve Arya isminde bir kızı bulunmaktadır. Adıyaman, ‘Rakiplerim benden korksunlar çünkü ben buraya tarzımla imza atmaya geldim.’ diyor.

Önceki İçerikEvde en kolay mayonez nasıl yapılır? Mayonez yapmanın püf noktaları
Sonraki İçerikBayram alışverişi yapabileceğiniz İstanbul’un en ucuz semt pazarları
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.