Detoks etkili cilt bakım ürünleri

0
6

Cilt detoksu, havanın kötü şartlarından dolayı oluşan siyah noktalarda, makyaj kalıntıları ya da beyaz renkte oluşan yağ tabakalarının arındırılmasına yardımcı olan bir bakım yöntemidir. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen cilt detoksunda kullanabileceğiniz en etkili ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. Evde cilt detoksu yapmak isteyenlerin tercih edebileceği detoks etkili en iyi bakım ürünleri haberimizin detaylarında.

Detoks,vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmanın bir yoludur. Bu detoks genellikle diyet yağanlar ve sağlıklı beslenmek için kullansalar da cilt ve saç için de kullanılmaya başladı. Kozmetik dünyasının dikkatini çeken cilt detoksuna dair birbirinden etkili ürünler raflarda yerini aldı. Kimisi cildi temizlerken kimisi de ölü derileri temizliyor. Hazırladığımız bu içerikte cilt detoksunda kullanabileceğiniz birbirinden etkili ürünleri mercek altına aldık. Siz de evde cilt detoksu yapmayı istiyorsanız mutlaka bu ürünlere göz atmalısınız.

EVDE CİLT DETOKSU NASIL YAPILIR MERAK

– Estée Lauder NightWear Plus Antioxidant Night Detox Creme / 279,65 TL

– Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Bouncy Hydrating Gel / 339,00 TL

– Ren Clarimatte Invisible Pores Detox Mask / 144,00 TL

– Boscia Detoxifying Black Cleanser / 54,74 TL

– Murad City Skin Overnight Detox Moisturizer / 708,00 TL

– Clarins Detox Booster / 206,10 TL

– Origins Warm Down Warming Lava Scrub to Detox and Smooth / 246,33 TL

– Dr.Jart+ Black Label Detox BB Beauty Balm /  158,89 TL

– Caudalie Polyphenol C15 Overnight Detox Oil / 94,50 TL

Önceki İçerik2020 Sezonunun en güzel ferace modelleri
Sonraki İçerikTelafi diyeti nedir, diyette kaçamak nasıl telafi edilir? Diyet bozduktan sonra 3 günlük toparlama diyeti!
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.