Ana Sayfa Blog Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

0
Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

Cildinizin herhangi bir bölgesinde bulunan yara, kesik ve çizik izlerinden, ameliyat sonrası vücudunuzda kalan yara izlerinden bir an önce kurtulmak istiyorsanız sizlere mucize bir ürünün incelemesini yapıyoruz. Amerika kökenli Dermatix Silikon Jel yaraya hızlıca nüfus ederek, yara izinin kısa bir sürede iyileşmesine yardımcı oluyor. Peki Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

Son yıllarda yenilenmiş formülü ve ambalajıyla popüler olan Dermatix Silikon Jel; içerisinde etken maddeler sayesindeki uygulandığı bölgede kısa sürede yara izlerini düzeltmeye yardımcı oluyor. Yıllardır bir türlü izi gitmeyen yaralarınızı ortadan kaldırmak istiyorsanız bu jeli deneyebilirsiniz. Kendi kendine kısa sürede kuruyan Dermatix Ultra Gel, hem slikon yapıda hem de şeffaftır. Yara izlerini düzleştireren ve deriyi pürüzsüz hale getiren bu krem, kokusuz ve yağsız formülü sayesinde cildinizi ve sizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Amerika’da kapış kapış satılan bu krem, ülkemize geldiğinden bu güne çok fazla satılıyor. Pek çok ülkeye ihraç edilen Dermatixsi Ultra Silikon Jel, 15 mg’lık tüplerde satışa sunuluyor. 

Yenilenmiş formülü ile tekrar raflara dizilen Dermatix Ultra Silikon Jel, son silikon teknolojisinin kullanıldığı bir üründür. Etken maddesi sayesinde yaralara anında etki sağlayarak deri altına nüfus eden bu kremi, yaralanmalara hatta yanık izlerinde bile kullanabilirsiniz. Kullanan birçok kişi özellikle ameliyat sonrası yaralarda ve ciltteki çizik ve kesiklere iyi geldiği hakkında olumlu yönde açıklamaları bulunuyor. 

UYARI: Cildinizde açık ve henüz kapanmamış yara varsa kesinlikle kullanmamalısınız. 

PEKİ DERMATİX SLİKON GEL NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşam olacak şekilde günde iki defa cildinize uygulayabilirsiniz. Tam etki almak istiyorsanız en az 2 ay boyunca bu kremi düzenli olarak kullanmayı unutmayın. Silikon jeli cildinize uygulamadan önce mutlaka yara izinin olduğu bölgeyi güzelce temizleyip, kurulamalısınız. Yaranın ıslak olmadığından da emin olmanız gerekiyor.

DERMATİX SLİKON GEL FİYATI NEDİR?

Yalnızca eczanelerde satışı olmayan internetten de alabileceğiniz bu kremin 70 TL fiyatı vardır.