2019’un en yeni tesettür uzun etek modelleri

0
27

İlkbahar ve yaz sezonunun en dikkat çeken parçası olan uzun etek modelleri, tesettür modasının en çok tercih edilenleridir. Koton, Bershka, Moda Nisa, Lc Waikiki gibi dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında, uzun etek modelleri en trend tarzlarıyla yer alıyor. 2019’un en yeni tesettür uzun etek modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

İlkbahar, yaz sezonunun en dikkat çeken parçaları her zaman için eteklerdir. Her renk ve modelde karşımıza çıkan etek modelleri, özellikle tesettür modasında daima ilgi çekiyor. Kot, dore, tül ve daha birçok kumaş modelinde tasarlanan uzun etekler; Koton, Bershka, De Facto, Lc Waikiki, Tesettür Island ve Moda Nisa gibi dünyaca ünlü markaların yaz koleksiyonlarında yer alıyor? Peki bu modeller hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Sizler için hem uzun etek modellerinin fiyat aralıklarını hem de uzun etek satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri derledik. 

ETEK KOMBİNLERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Yazın gelişini heyecanla karşıladığımız şu günlerde, en çok dikkat çeken uzun etek modelleridir. Tesettür modasında en çok tercih edilen model olan uzun etekler, doğru şekilde kombinlendiğinde istenilen etkiyi verecektir. Uzun boy modelli eteklerin daha çok ön plana çıkması için, topuklu ayakkabı kullanın.

Eğer topuklu ayakkabı giymek sizlere rahatsızlık veriyorsa, beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Üst tercihi içinse boydan kısa t-shirt ve gömlekleri, kombin parçası olarak seçebilirsiniz.

Aksesuar olarak ince zincirli bir kolye ve bileklik tercih edin. Etekleriniz uzun olacağı için ayak bileğinize takacağınız aksesuarlar gölgede kalacaktır. Bu sebeple ayaklarınıza herhangi bir aksesuar takmayın.

2019 UZUN ETEK MODELLERİ VE FİYATLARI

KOTON: 80 TL

BERSHKA: 120 TL

BERSHKA: 120 TL

DE FACTO: 70 TL

TESETTÜR ISLAND: 100 TL

TESETTÜR ISLAND: 40 TL

MODA NİSA: 118 TL

LC WAİKİKİ: 90 TL

Önceki İçerikYaz sezonunun kimono modelleri
Sonraki İçerik2019 medine ipeği şal ve eşarp modelleri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.