Yaz dizilerinde en çok tercih edilen kıyafetler

0
4

Ekranın en popüler dizilerinde tercih edilen modeller, giyim tarzımıza da öncülük ediyor. Sezonun son trendlerini yansıtan modellerini tercih eden karakterler, giydiğimiz kıyafetler konusunda fikir oluşturuyorlar. Peki dizilerde en çok hangi kıyafetler tercih ediliyor? En popüler kadın karakterler nasıl tarzlarda karşımıza çıkıyorlar? İşte sizler için hazırladığımız en popüler modeller rehberi!

Yaz sezonunda az dense de ekranda birçok dizi var. Afili Aşk, Her Yerde Sen, Erkenci Kuş, Benim Tatlı Yalanım, Canevim… Hayranlıkla izlediğimiz bu dizilerin esas kadınları, kıyafetleri ile kendilerine büyük bir hayran uyandırıyorlar. Peki yaz dizilerinde en çok hangi parçalar, modeller tercih ediliyor? T-shirt, pantolon ve ceketlerde hangi modeller daha çok trend? Burcu Özberk, Demet Özdemir, Aslı Bekiroğlu ve Aybüke Pusat gibi isimlerin canlandırdığı karakterler, stilleriyle ön plana çıkıyorlar. Peki bunu nasıl başarıyorlar? İçeriğimiz içerisinde yaz sezonunda yayınlanan diziler içerisinde en çok tercih edilen modelleri ve kombin stillerini bir araya getirdik. 

BASKILI T-SHİRTLER

Yaz sezonunun en çok tercih edilen t-shirt modellerinden biri olan baskılılar, yaz dizilerinde de sıkça gördüğümüz modellerden. Çoğunlukla mom-jeanler ile kombinleniyor.

MOM JEAN PANTOLON – PİLELİ ETEK

Belden oturtmalı, t-shirt ve gömleklerin içerisine sokulup kombinlendiği mom jeanler, diğer tüm pantolon modellerinden daha çok öne çıkıyor. Etekler konusunda ise pileli etek modelleri daha çok öne çıkıyor. 

 

KOT CEKETLER

Yaz dizilerinde en çok tercih edilen modellerden biri de kot ceketler. Deri ceketler yerine her renkte karşımıza çıkan kot ceketler, askılı bluzlarla güzel bir uyum sağlıyor. Bu ceketleri, hareketli etekler ve düz renk pantolonlarla rahatlıkla bütünleştirebilirsiniz.

Önceki İçerikKorse ile nasıl zayıflanır? İnce görünmek için korse ile bel inceltme yöntemi
Sonraki İçerikSınav sabahı nasıl beslenilmelidir? Zihin açan besinler! Sınav sabahı bunları sakın tüketmeyin
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.