Ana Sayfa Blog Türkan Şoray kırmızısı Ağustos ayı 2019 yaz modasına renk katıyor

Türkan Şoray kırmızısı Ağustos ayı 2019 yaz modasına renk katıyor

0
Türkan Şoray kırmızısı Ağustos ayı 2019 yaz modasına renk katıyor

Türk sinemasının en önemli yüzlerinden Türkan Şoray’ın kendisiyle özdeşleşen kırmızı, Ağustos ayının en dikkat çeken rengi olarak dikkat çekiyor. Şoray’ın ikonikleşen karakterlerinin kostümlerinde başrolde olan kırmızı, hem aksesuar hem de giyim açısından 2019 yaz modasında oldukça tercih ediliyor. Sizlere Türkan Şoray kırmızısını yansıtan tonlar, 2019 Ağustos yaz modasında.

Türkan Şoray, Türk sinemasının en ikonikleşmiş isimlerinden birisi. Rol aldığı film sayısıyla Dünya rekoru da kıran sanatçı, filmlerinde giydiği kıyafet ve aksesuarlarla da oldukça ilgi görüyor. Balıkçı kız başta olmak üzere birçok ikonikleşmiş karakterinde kırmızı rengi tercih eden sanatçı, bugün halen daha katıldığı özel davet ve toplantılarda, kırmızı rengin asil ve göz alıcı yanını üzerinde taşımaya devam ediyor. Nitekim 2019 yaz modası trendlerinde de, kırmızı rengin göz alıcığı ön plana alındı. Oldukça sıcak geçirdiğimiz Ağustos ayında, kırmızı rengin ihtişamı ünlü markaların trend parçalarında kendisine yer buluyor. Gördüğümüz anda akla Türkan Şoray kırmızısı tabirini getiren elbise, bluz, etek gibi giyim modelleri ve çanta gibi aksesuar parçalarını sizler için bir araya getirdik. İşte Ağustos ayının öne çıkan kırmızı modelleri:

2019 YAZ MODA RENKLERİ

Koton, Zara, H&M, Machka gibi markaların en çok tercih edilen modellerinde tercih edilen renk, kırmızı oluyor. Ayrıca çanta ve terlik gibi aksesuarlarda da kırmızı ile birlikte farklı desenleri görüyoruz. 

ZARA: 330 / 170 TL

H&M: 100 / 40 TL

Balıkçı kız rolü için giydiği çizgili kırmızı elbise, bugün halen daha en çok sevilen ve tercih edilen modeller arasında. Nitekim H&M kataloglarında da halen daha kendisine yer buluyor.

H&M: 30 TL

MACHKA: 695 / 2.295 TL

KOTON: 26 / 70 TL