Trend abaya modelleri 2020

0
39

Orta Doğu’da abaya, özel payet ve desenleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle düğün, nişan ve kına gibi özel davetlerde kullanılan abayalar, hem şıklığınızı hem de zarefetinizi ön plana çıkarıyor. Sizler için, 2020 yaz sezonun en göz alıcı abaya modellerini ve fiyatlarını radarımıza aldık. İşte sezonun en göz alıcı abaya modelleri.

Muhafazakar tasarımın en kullanışlı parçalarından biri olan abiyeye benzeyen fakat model itibari ile Orta Doğu’yu yansıtan abayalar, yaz sezonunda oldukça kullanışlı olur.. Uzak doğu modasında kimono olarak kullanılan, geniş ve sadece belden bağlanarak kullanılan bu model, yeni tasarımlarla gardıroplarda kendisine yer bulur.

Nişan, düğün ve diğer özel davetlerde kullanabileceğiniz bu modelli, markalar da yaz sezonu için yeni tasarımlarla daha kullanışlı hale getirmiş durumdalar. Genellikle siyah olarak kullanılan abayalar, sezonun renkleri ve desenleri ile de bir araya getirildi. Özel davetlerin yanı sıra günlük zamanda da kullanılabilen abayalar, güçlü ve kendinden emin bir stilin oluşturulmasını da sağlar.

YAZ SEZONUN EN GÖZ ALICI ABAYA MODELLERİ VE FİYATLARI

Kadriye Baştürk – ABAYA / 240 TL

Kadriye Baştürk – ABAYA / 250 TL

Kadriye Baştürk – ABAYA / 220 TL

Kadriye Baştürk – ABAYA / 240 TL

Melike Tatar – ABAYA / 220 TL

Melike Tatar – ABAYA / 200 TL

Trendyol – ABAYA / 259 TL

Trendyol – ABAYA / 139 TL

Sahraa – ABAYA / 400 TL

Sahraa – ABAYA / 400 TL

Önceki İçerikGüneş yanığı nasıl geçer? Deniz sonrası yanıklar için kolay çözümler
Sonraki İçerikİçişleri Bakanlığı’ndan nikah merasimleri için 24 maddelik genelge
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.