Ana Sayfa Blog Tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gereken 4 parça

Tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gereken 4 parça

0
Tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gereken 4 parça

Yaz sezonunda tatile çıkmak demek aynı zamanda bütün bir yılın yorgunluğunu da atmak demektir. Ancak bu döneme en iyi şekilde hazırlanmak da bir o kadar önemlidir. Peki doğru bir valizi hazırlamak ne kadar mümkündür? Yanınızda bulunması gereken en önemli parçalar nelerdir? Sizler için tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gereken 4 parçayı derledik. Tatil modası tüm yönleriyle birlikte sadece yasemin.com’da!

Yaz tatiline hazırlanma sürecinde yanınızdan asla eksik etmemeniz gereken birkaç önemli detay bulunur. Size hem kurtarıcı hem de yol arkadaşı olacak olan bu parçalar, doğru seçilmeli ve sunacağı yarara göre tercih edilmelidir. Bir valizi hazırlarken, içerisinde yalnızca kıyafet, aksesuar ve bakım ürünleri olmalı düşüncesinden sıyrılmalı ve kesin kalıplara soktuğunuz bu parçalar için geniş düşünmelisiniz. Evet yanınızda muhakkak ki kıyafet bulunmalı ancak her parçayı da almak ne derece doğrudur? Yanımıza alacağımız bir elbise nasıl özelliklere sahip olmalıdır? Ya da bir sandalet modelinde önem vermeniz gereken detay nedir? Tüm bu sorulara vb.’ne yanıt bulduktan sonra Zara, H&M, Koton, LC Waikiki gibi ünlü markaların, sezonluk modellerine ve fiyat aralıklarına bakın. Tercih edeceğiniz ve yanınıza mutlaka alacağınız bu parçalar, ünlü markaların sezon kataloglarında kendisine nasıl yer buluyor? İşte size, tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gerekenler rehberi:

TATİLDE KULLANMANIZ GEREKEN 4 PARÇA

– Beyaz düz t-shirt: Baskılı ya da renkli modelde birçok t-shirt çeşidi bulabilmeniz mümkün ancak düz, beyaz bir t-shirt bulmak o kadar kolay değildir. Bu sebeple; özellikle yaz döneminin en çok tercih edilen parçalarından da biri olan beyaz t-shirt’i muhakkak yanınızda bulundurun.

KOTON: 39 TL

KOTON: 30 TL

– Kot parçalar: Kot gömlek, pantolon, şort, etek hiç farketmez… Her dönemin trend kumaşı olan kot, muhakkak yanınızda bulunsun. Yakmayan ve rahatsız etmeyen bir kumaş oluşu, buna en büyük sebep.

ZARA: 80 TL

ZARA: 120 TL

– Hasır şapka: Yaz döneminde güneşin kavurucu sıcağından korunmak için muhakkak ki şapka kullanmanız gerekir. Ancak doğanın yansımasını da en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak ve size şık bir görüntü elde ettirecek model; hasır şapkalardır. Yaz deyince de akla gelen ilk modellerdendir.

LC WAİKİKİ: 40 TL

H&M: 40 TL

– Güneş gözlüğü: Güneş gözlüğünün ne kadar elzem olduğunu belirtmemize gerek yok sanırım. Bu nedenle sadece diyebileceğimiz; göz sağlığınız açısından iyi olan bir modeli tercih etmeniz.