Sweatshirtler nasıl kombinlenir? 2019-20 sweatshirt modelleri

0
37

Sweatshirt, sonbahar deyince akla gelen ilk parçalardandır. Son dönemde özellikle tesettür modasında sıkça kullanılmaya başlanan sweatshirtler, giyinen kişiye hem rahat hem de şık bir görüntü sunuyor. Peki 2019-20 sezonunda yer alan sweatshirt modelleri nasıl? Sweatshirtlerinizi en şık ve rahat şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? Sweatshirtler için en uygun kombin örnekleri nelerdir? Sweatshirt modasıyla ilgili tüm detaylar sadece yasemin.com’da!

Sweathirtler; sonbaharı renklendiren ve sezonun en çok tercih edilen moda parçalarıdır. Renkli, baskılı ve cıvıl cıvıl olan bu parçalar için hem spor hem de havalı kombinler üretmek mümkündür. Son dönemlerde özellikle tesettür modasında sıkça karşımıza çıkan sweathirtler; doğru şekilde kombinlendikleri zaman giyen kişide farklı bir hava oluşturabilir. Peki sweatshirtler için en uygun kombin önerileri nelerdir? 2019-20 sweatshirt modelleri ve fiyatları nasıl? Sizler için sezonun sweatshirt modasına tüm detaylarıyla yer verdik. 

SWEATSHİRT KOMBİN ÖNERİLERİ

Sonbaharın en trend parçası olan sweatshirtler, çoğunlukla spor model olarak düşünülüp kombinlense de, sonbahar ve kış sezonunda oldukça sık karşımıza çıkmaya başlayan botlarla ve topuklu kısa çizmelerle de oldukça uyumlu bir kombin oluşturulabilir.

Pantolon olarak yalnızca jeanlar değil eşofman tarzı modellerle de rahat ve şık bir tarz, uyum oluşturabilmeniz mümkündür.

Sweathirtlerinize üzerindeki baskı ve rengi dışında bir hareketlilik kazandırabilmek için aksesuarları iyi değerlendirmeniz gerekir. Minik bir kolye ve/veya bileklik, şık ve gözü yormayan bir hareketlilik kazanmanızı sağlayacaktır.

SWEATSHİRT KOMBİN ÖRNEKLERİ

2019-20 SWEATSHİRT MODELLERİ VE FİYATLARI

DE FACTO: 50 TL / 70 TL

TRENDYOL: 50 TL / 60 TL

LC WAIKIKI: 60 TL

ADİDAS: 449 TL / 529 TL

NIKE: 420 TL / 320 TL

ZARA: 120 TL

KOTON: 70 TL

Önceki İçerikMevsim geçişlerinde doğru kombin yapmanın yolları 2019
Sonraki İçerikGüveçte yoğurt tatlısı nasıl yapılır?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.