Spor ayakkabılar nasıl kombinlenir? Spor ayakkabılara özel kombin önerileri

0
43

Her sezonda hem şık hem de rahat bir görüntü sunan spor ayakkabılar, yaz döneminde de oldukça popüler. Nitekim spor ayakkabılar için farklı kombin önerileri de bulunuyor. Bu önerileri doğru şekilde uyguladığınızda istediğiniz şıklığa da ulaşmış olursunuz. Sizler için ayakkabılarınızı doğru bir şekilde giyinmenizi sağlayacak önerileri derledik. İşte spor ayakkabı kombininde dikkat edilmesi gerekenler!

Giydiğiniz kıyafeti en iyi taşıyan şey ayakkabılardır. Bunu da ancak ayakkabıya uygun bir kombin hazırladığınız taktirde sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabılar da tıpkı topuklu ayakkabılar, sandaletler ve babetler gibi kombin konusunda önem verilmesi gereken ayakkabılardandır. Hem şık hem de rahat bir görüntü sunan spor ayakkabılar için fark etmeden yanlış kombinler uygulanabiliyor. Peki doğru bir spor ayakkabı kombinini nasıl gerçekleştirebiliriz? İçeriğimiz içerisinde bu sorulara yanıt verdik:

SPOR AYAKKABILAR NASIL KOMBİNLENİR? SPOR AYAKKABILARA ÖZEL KOMBİN ÖNERİLERİ

Spor ayakkabılar bir pantolonla kombinlenebildiği gibi etek, elbise tarzı parçalarla da rahatlıkla uyum sağlar. Bu sebeple bir kategorilendirme yapmak kesinlikle yanlıştır. Kombin yaparken, giydiğiniz parçanın stiline öncelik verin.  

Tercihiniz bir elbise ise, elbiseden bir hareketlilik kazanmak için düze yerine desenli modelleri tercih edin. Ancak klasik bir model giyinecekseniz, blazer bir ceket istediğiniz hareketliliği size kazandırabilir.

Etek konusunda ise zıt ikilikler önerilir. Yani etek hareketli ise üstü sade tutun, tam tersi ise etek sade kalsın. Ve son olarak spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız da pantolon konusunda daima jean modelleri tercih edin.

Önceki İçerikNilüfer çiçeğinin faydaları nelerdir? Nilüfer çiçeği çayı ne işe yarar?
Sonraki İçerikYanak sarkması neden olur? Yanak sarkması nasıl gider?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.