Ana Sayfa Blog Sonbaharın rengi mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

Sonbaharın rengi mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

0
Sonbaharın rengi mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

Sonbahar deyince akla gelen ilk renk tonlarından olan mint yeşili, her modelde ve tarzda karşımıza çıkıyor. Sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran mint yeşili tonuyla, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamınız için farklı kombinler deneyebilir, hatta bunu gündelik yaşamınıza bile taşıyabilirsiniz. Sizler için hem mint yeşili kombin önerilerini hem de mint yeşili nasıl kombinlenir konularını derledik.

Mint yeşili; sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran bir tondur. Bu nedenle, bulunduğunuz her ortamda sizlere farklılık sağlar ve dikkat çekmenizi sağlar. Bu mekanlara, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamlarınız da, gündelik yaşamınızı geçirdiğiniz alanlar da dahildir. Peki nasıl kombinler yapabilir, mint yeşilini hangi renklerle birleştirebilirsiniz? Sizler için bu soruya yanıt olacak bir içerik hazırladık. Koton ve Trendyol’un yeni sezon ürünleri ile de sizlere, örnek sonbahar kombinleri sunduk. Bu modeller, sonbahar kombinleriniz için oldukça ideal olacaktır. Tunik, elbise, şal, sweatshirt ve daha pek çok sonbahar parçasında, mint yeşili oldukça uygundur. Öyleyse şimdi mint yeşili nasıl kombinlenir sorusunun yanıtına yakından bakalım:

MİNT YEŞİLİ NASIL KOMBİNLENİR?

Tuniklerinizde kullanacağınız mint yeşiline, kot mavisi uyumlu bir eşlik sunacaktır. Birbirine yakın duran bu iki renk, bir bütün oluşturmanızı sağlayacaktır. Şal renginizi, biraz daha koyu seçmeniz, yeşili daha da ön plana çıkarmanız açısından ideal olacaktır.

TRENDYOL: 92 TL – 65 TL

Artık sezonuna girmiş olduğunuz blazer ceketleri, mint yeşili tonunda seçebilirsiniz. Bu ceketi, beyaz bir elbiseyle tamamlayabilirsiniz. Bu, kombininize ferah ve aydınlık bir görüntü kazandıracaktır.

KOTON: 18 TL – 50 TL

Üzerinize giyeceğiniz elbiseleri, mint yeşili seçerseniz, oversize trençkotlarları kombin parçası olarak kullanabilirsiniz. Renk için bir sınırlandırma yapmanıza gerek yoktur.

KOTON: 60 TL – 80 TL

TRENDYOL: 30 TL – 35 TL

TRENDYOL: 53 TL – 50 TL