Serenay Sarıkaya’nın ardından Beren Saat de aynı kemeri kullanıyor! 2020’nin kemer modelleri

0
35

Kemer modasında son sezonun trendi, bir Fransız markasının ürettiği kemer modeli. Serenay Sarıkaya, Hadise ve Beren Saat gibi isimlerin tercih ettiği bu kemer, 2020 kemer modası için de tüyo veriyor. Etek, elbise, pantolon, tulum ve daha birçok parçanın en büyük aksesuarı olan kemerler; ünlü markaların kataloglarında yer alıyor. Peki bir kemeri doğru bir şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? 2020’nin trend kemer modelleri nasıldır? Kemer modasıyla ilgili tüm detaylar sadece yasemin.com’da!

Beren Saat, yakın zamanda Atiye dizisiyle seyirci karşısına çıkacak. Saat, dizisinin fotoğraf çekimleri sırasında, eteğinin üzerine deri kemer kullanmayı tercih etti. Ancak aynı kemeri kullanan tek kişi o değil. Daha önce Hadise, O Ses Türkiye çekimlerinde, Serenay Sarıkaya ise katıldığı bir davette aynı kemeri kullanmıştı. Bir Fransız markası ürünü olan bu kemer, acaba 2020’nin kemer modası nasıl olacak sorusunu akıllara getirdi. Aynı şekilde, bir kemeri kullanırken, onu nasıl kombine etmemiz gerektiğini de bilmemiz gerek.

Elbiselerinizin, bluzlarınızın, pantolon ve eteklerinizin en büyük tamamlayıcısı olan kemerler, birbirinden farklı model ve çeşitleri sizlere sunuyor. Ancak tıpkı bu parçalarda olduğu gibi kemerler konusunda da uyulması gereken belli başlı kombin noktaları vardır. Giydiğiniz parçayı öne çıkartan, sizi olduğunuzdan daha havalı gösteren bu kombin tüyolarını bir araya getirdik. Doğru kemer kullanım şekilleri nasıldır? 2020’nin trend kemer modelleri nasıldır? İşte kemer modasında öne çıkan tüm detaylar:

DOĞRU KEMER KULLANIM ŞEKİLLERİ

Bir kemer seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta bulunuyor. Bu noktalar içerisinde en önemli olan, kullandığınız kemerin sizin stilinize uyum sağlıyor olmasıdır. Bu nedenle, kıyafetinize uygun olan ve sizi havalı gösterecek bir kemer kullanın.

TRENDYOL: 10 TL – 13 TL

YARGICI: 130 TL

Bel kemerlerini seçerken, kalın ve ince yapısının değerini önemseyin. Bu sebeple; eğer kalın bel kemerlerini kullanıyorsanız, uzun gövdeli biri olmanız gerekir. İnce belli bir kadınsanız, ince kemerli bir model kullanın. 

H&M: 50 TL – 80 TL

LC WAİKİKİ: 20 TL

Kullandığınız kemer; taşlı, parlak ve görselliği dikkat çekici bir kemer ise, diğer parçaları bu kadar gösterişli ve dikkat çekici kullanmayın.

Önceki İçerikCilt nasıl sıkılaşır? Cilt sıkılaştıran doğal yöntemler
Sonraki İçerikEn kolay kemik suyu çorbası tarifi
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.