Modanın ‘İlham Verici Yüzü’ Meghan Markle’nin ofis ortamına taşınan iş stili kombinleri! Meghan Markle kimdir?

0
40

Vogue Dergisi için stil önerilerinde bulunan kraliyet gelini Meghan Markle, bu yılın ilham verici moda yüzü seçildi. Kadınlara özel iş stili önerilerinde bulunan Markle’nin hazırladığı stil önerilerinden ilham alarak, sizler için kraliyet şıklığını ve asaletini ofisinize yansıtacak ofis kombinlerini sunduk. Bu kombinler, hem iş stilinize kraliyet havasını katacak hem de sonbaharı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak.

Kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle, bu unvana kavuşmadan önce bir sinema oyuncusuydu. Filmlerinde de sıkça ofis stilini yansıtıyordu. Artık Vogue Dergisi’ne editörlük yapan Meghan Markle, belki de bundan ilham alarak Vogue takipçilerine özel bir ofis stili içeriği hazırladı. Modanın yeni ilham verici yüzü seçilen Markle, Kraliyetin var olan asalet kavramını da yansıtan stil önerileriyle kadınlara ayrı bir şıklık kazandırıyor. Bizler de bu önerilerden ilham alarak, ‘Meghan Markle’nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan kombinler’ içeriğini oluşturduk. Ofis ortamında bir prenses kadar asil olmak, içeriğimiz içerisinde saklı. İşte sonbahara özel iş stili kombinleri!

MEGHAN MARKLE STİLİNDEN İLHAM ALINAN KOMBİN ÖNERİLERİ

Beyaz pantolon kombinleri için siyah, kırmızı gibi alışılagelmiş zıt renklerden uzaklaşma vakti. Markle stilinde beyaz pantolon üzerine gri bir gömlek sade ve şık bir stil oluşturulmasını sağlıyor. Bununla birlikte kalem etek üzerine beyaz gömlek kombini de etkisini halen daha yitirmiş değil.

Kalem etekleri istediğiniz her renkte rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Etek rengi siyah ve lacivert tonlarıyla tercih edip gömleği değiştirebilirsiniz. Böylelikle üst giyimle dikkat çekmiş olursunuz.

Markle’nin stili, diğer kraliyet üyelerine de yansımış durumda. Onların stillerine bakınca da, pantolon ceket kombinleri ile kemer detaylı pantolon ve kol detaylı gömlekler asalet kavramını üzerinde taşıyor diyebiliyoruz.

SONBAHARA ÖZEL İŞ STİLİ KOMBİNLERİ

ADL IŞIK CEKET / TRENÇKOT

ADL IŞIK – PANTOLON

KOTON – CEKET

KOTON – CEKET

Önceki İçerikModanın ‘İlham Verici Yüzü’ Meghan Markle’nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan iş stili kombinleri! Meghan Markle kimdir?
Sonraki İçerikİngiliz Kraliyeti’nin gözde prensesi Kate Middleton’un giyimi göz dolduruyor! Kate Middleton kimdir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.