Ana Sayfa Blog Mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

Mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

0
Mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

Bahar deyince akla gelen ilk renk tonlarından olan mint yeşili, her modelde karşımıza çıkıyor. Sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran mint yeşili tonuyla, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamınız için farklı kombinler deneyebilirsiniz. Sizler için ofisinizde uygulayabileceğiniz mint yeşili ofis kombinlerini derledik. Zara, Oleg Cassini, Sefa Merve gibi markalar mint yeşiliyle nasıl modeller sunuyorlar?

Sonbahar denilince akla gelen ilk renklerden biri, mint yeşilidir. Sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran bu ton, bulunduğunuz her ortamda sizlere farklılık sağlayacaktır. Bu mekanlara, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamlarınız da dahildir. Peki nasıl kombinler yapabilir, mint yeşilini hangi renklerle birleştirebilirsiniz? Sizler için bu soruya yanıt olacak bir içerik hazırladık. Koton ve Trrendyol’un yeni sezon ürünleri için de tercih ettiği mint yeşili, sonbahar kombinleriniz için oldukça ideal olacaktır.

Tunik, elbise, şal, sweatshirt ve daha pek çok sonbahar parçasında, mint yeşili oldukça uygundur. Öyleyse şimdi mint yeşili nasıl kombinlenir sorusunun yanıtına yakından bakalım:

MİNT YEŞİLİ NASIL KOMBİNLENİR?

Tuniklerinizde kullanacağınız mint yeşiline, kot mavisi uyumlu bir eşlik sunacaktır. Birbirine yakın duran bu iki renk, bir bütün oluşturmanızı sağlayacaktır. Şal renginizi, biraz daha koyu seçmeniz, yeşili daha da ön plana çıkarmanız açısından ideal olacaktır.

TRENDYOL: 92 TL – 65 TL

Artık sezonuna girmiş olduğunuz blazer ceketleri, mint yeşili tonunda seçebilirsiniz. Bu ceketi, beyaz bir elbiseyle tamamlayabilirsiniz. Bu, kombininize ferah ve aydınlık bir görüntü kazandıracaktır.

KOTON: 18 TL – 50 TL

Üzerinize giyeceğiniz elbiseleri, mint yeşili seçerseniz, oversize trençkotlarları kombin parçası olarak kullanabilirsiniz. Renk için bir sınırlandırma yapmanıza gerek yoktur.

KOTON: 60 TL – 80 TL

TRENDYOL: 30 TL – 35 TL

TRENDYOL: 53 TL – 50 TL