Meghan Markle’nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan kombinler

0
28

Vogue Dergisi için stil önerilerinde bulunan kraliyet gelini Meghan Markle, kadınlara özel iş stili önerilerinde bulundu. Markle’nin hazırladığı stil önerilerinden ilham alarak sizler için kraliyet şıklığını ve asaletini ofisinize yansıtacak ofis kombinlerini sunduk.

Kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle, bu unvana kavuşmadan önce bir sinema oyuncusuydu. Filmlerinde de sıkça ofis stilini yansıtıyordu. Artık Vogue Dergisi’ne editörlük yapan Meghan Markle, belki de bundan ilham alarak Vogue takipçilerine özel bir ofis stili içeriği hazırladı. Markle, Kraliyetin var olan asalet kavramını da yansıtan stil önerileriyle kadınlara ayrı bir şıklık kazandırıyor. Bizler de bu önerilerden ilham alarak, ‘Meghan Markle’nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan kombinler’ içeriğini oluşturduk. Ofis ortamında bir prenses kadar asil olmak, içeriğimiz içerisinde saklı. 

MEGHAN MARKLE STİLİNDEN İLHAM ALINAN KOMBİN ÖNERİLERİ

Beyaz pantolon kombinleri için siyah, kırmızı gibi alışılagelmiş zıt renklerden uzaklaşma vakti. Markle stilinde beyaz pantolon üzerine gri bir gömlek sade ve şık bir stil oluşturulmasını sağlıyor. Bununla birlikte kalem etek üzerine beyaz gömlek kombini de etkisini halen daha yitirmiş değil.

Kalem etekleri istediğiniz her renkte rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Etek rengi siyah ve lacivert tonlarıyla tercih edip gömleği değiştirebilirsiniz. Böylelikle üst giyimle dikkat çekmiş olursunuz.

Markle’nin stili, diğer kraliyet üyelerine de yansımış durumda. Onların stillerine bakınca da, pantolon ceket kombinleri ile kemer detaylı pantolon ve kol detaylı gömlekler asalet kavramını üzerinde taşıyor diyebiliyoruz.

Önceki İçerik100 kalorilik hafif ve kolay diyet bayram baklavası tarifi
Sonraki İçerikÇikolata yemek kilo aldırır mı? Çikolata diyeti ile 7 günde 7 kilo
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.