Kına geceleri için en güzel saç modelleri 2020! En güzel kına baş modelleri

0
57

Sabırsızlıkla beklediğiniz kına gecenizde nasıl bir saç yaptıracağınıza karar veremediyseniz sizlere rehber aynı zamanda ışık olacak bir yazı hazırladık. Hazırladığımız bu içerikte 2020 yılının en havalı ve en gösterişli aynı zamanda zarif görünmesini sağlayacak saç modellerini görebilirsiniz.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Türk kültürümüzün bir parçası olan kına geceleri günümüzde artık oldukça gösterişli ve evlenen çiftlerin vazgeçilmezi haline geldi. Yıllardan beri süregelen kına gecesi geleneği bölgelere göre farklılık gösterse de genellikle düğünden önce gelinin anne-babasının evinde yapılırdı. Şimdilerde otellerde ve en iyi salonlarda yapılan kına gecesi kızların da gelinlikten sonra hayal ettiği ve özenle hazırlandığı bir gün oldu. Önemli bir geleneğin devam ettirilmesinin yanı sıra, günümüzde düğün öncesi stres atma eğlencesine de dönüşen bu ritüel, artık eskiye nazaran çok daha gösterişli ve detaylı şekilde düzenleniyor. Ünlülerin kına gecelerinden ilham alan gelin adaylarının genellikle bu konuda organizasyon şirketlerinden yardım aldıklarını görüyoruz.Bu adımda önemli olan detaylardan biri de kına gecesi saç modelleri. Bindallı ile uyumlu olması gereken saç modelleri konusunda oldukça kararsız kalan kadınların mutlaka incelemesi gereken 2020 trend saç modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

EN GÜZEL KINA BAŞ MODELLERİ 2020

2020 kına gecesi saç modellerinde çoğunlukla uzun ve dalgalı saçlar yer alıyor. Topuz modelinin yanı sıra açık modelleri gördüğümüz saç modelleri oldukça gösterişli bir hava katıyor. Kına günü saç modelinizi seçerken mutlaka yüz şeklinize, kına yapacağınız mekanın dekorasyonuna ve elbisenizin modeli önemli kriterler arasında.

Tüm bu koşulları göz önünde bulundurduğunuzda yapacağınız kınaya uygun saç modeline rahatlıkla karar verebilirsiniz. 

Küçük bir davet salonu ya da bahçe gibi açık hava mekanlarında gerçekleşecek kına gecesi saçı modelleri daha sade, salaş tasarımlar olabilir. Dalgalı, açık kına saç modelleri ile örgülü saçlar da uygun seçenekler arasındadır. Tarihi mekan veya otelde gerçekleşecek bir kınada saç modelleri gösterişli modeller tercih edebilirsiniz. Gösterişli, dağınık kına topuzu ve kına taçlarıyla adeta istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Önceki İçerikBioderma Sebium Foaming Gel ne işe yarar? Bioderma Sebium Foaming Gel kullanımı
Sonraki İçerikAğda sonrası oluşan kızarıklar nasıl gider? Ağda sonrası bakım önerileri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.