İndirimli menü fırsatını değerlendirin!

0
32

Dışarıda yemek yemeyi sever misiniz? Peki, indirimleri menüleri? Öyleyse, size harika bir haberimiz var! Aralık ayı boyunca Arby’s® Friday fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Et tutkunlarının vazgeçilmez adresi Arby’s®, Kasım ayının son Cuma günü başlayacak şahane bir kampanyayı hayata geçiriyor. Arby’s® Friday fırsatıyla Aralık ayının sonuna kadar Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerli olacak, ortalığı kasıp kavuracak tatların bir arada olduğu menü 39,95 TL’ye lezzet severleri bekliyor!

Lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi olmaya devam eden Arby’s®, “Cumalar yetmez hafta sonu da bizim olsun” mottosuyla Arby’s® Friday Menü’yü tüm restoranlarında servise sunuyor. Yoğun geçen bir haftanın ardından kendinizi birbirinden şahane lezzetlerle ödüllendirmek isterseniz, gideceğiniz en doğru adres Arby’s®!

29 Kasım – 29 Aralık tarihleri arasında Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerli olacak ve lezzet şöleni yaşatacak kampanya menüsü; 1 adet 16 saat fırınlanmış, özel Arby’s® teknikleriyle fümelenmiş Füme Kaburga Klasik Sandviç, 1 adet 4 saat ağır ağır fırınlanmış Roast Beef Steak Soslu Sandviç, sırrı şeklinde değil lezzetinde olan 1 adet Orta Boy Curly Fries ve 2 adet Orta Boy Coca-Cola’dan oluşuyor. Üstelik Coca-Cola şekersiz içecek tercihinde büyük seçim bizden diyen Arby’s® adeta lezzeti ikiye katlıyor.

Önceki İçerikEvde kilo verme için kolay yöntemler
Sonraki İçerikKaliteli deri tayt fiyatları nasıl olmalıdır?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.