Herkes Fahriye Evcen’i konuşuyor! Sezonun en trend hamile giyim modelleri

0
40

Hamile kadınlar için yaz sezonunda hem rahat hem de şık bir görüntü oluşturmak oldukça zordur. Son dönemde oldukça konuşulan Fahriye Evcen, Bengü, Buse Varol ve Almeda Abazi gibi isimlerse bunu oldukça iyi başarıyor. Peki sezonun en trend hamile giyim kombinleri nasıl? Sizler için bu içeriğimiz içerisinde, Fahriye Evcen, Bengü, Almeda Abazi ve Buse Varol gibi isimlerden yola çıkıp sezonun en trend hamile giyim kombinlerini derledik.

Moda konusunda her zaman rahatlık ön plandadır. Bu durum özellikle hamile giyim için oldukça önemli bir noktadır. Peki hamileler nasıl giyinmelidirler? Son dönemin en çok konuşulan isimleri; yakın zamanda doğum yapmış olan Almeda Abazi, Bengü, Buse Varol ve Fahriye Evcen. 2019 yılını hamile olarak geçiren bu kadınlar, 9 aylık süreci en şık ve en rahat biçimde geçirmeyi başardılar. Peki hamilelik süreçlerinde nasıl bir tarzı tercih ettiler? Sizler için, Almeda Abazi, Bengü, Buse Varol ve Fahriye Evcen’in hamilelik dönemi tarzlarından yola çıkarak, 2019’un en trend hamile giyim kombinlerini derledik.

SEZONUN EN TREND HAMİLE GİYİM MODELLERİ

Hamile giyiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey rahatlık ve esnekliktir. Özellikle karın bölgesini sıkmayacak olan bir elbise, bluz ve bel kısmında iz bırakmayacak bir pantolon en doğru seçim olacaktır.

Bu anlamda da; Fahriye Evcen’in kombinlerinde bunu oldukça sık görüyoruz. Evcen, uzun ve bol elbiseleri hamileliği döneminde üzerinden neredeyse hiç çıkarmadı.

Tiril tiril elbiseler hem kişiyi sıkmaz hem de rahatlık sağlar. Aynı şekilde spor giyim de bu anlamda faydalı bir modeldir. Ki bunu kışın da denemeye devam edin. Biz Fahriye Evcen dedik ancak Bengü de hep elbiseyi tercih edenlerden oldu.

Mini elbiseleri seçen Bengü, saç konusunda ise toplu modelleri ya da aksesuarlarla süslenmiş saç modellerini kullanmayı tercih etti.

Son olarak; alt giyimde belden lastikli, eşofman ve spor tarzı pantolonlar karın bölgesinde sıkılık oluşturmadığı ve iz kalmasına engel olduğu için avantajlıdır. 

Bunu tercih eden kişilerse Buse Varol ve Almeda Abazi oldu. Abazi, daha çok tayt üzerine uzun bluzları tercih ederken, Buse Varol ise kot, t shirt ya da gömlek kombinlerini kendisine uygun oldu.

Nitekim bunu sonbahar ve kış sezonunda da uygulayabilirsiniz. 

Önceki İçerikFındığın faydaları nelerdir? Dövülmüş çiğ fındıktan bir avuç yerseniz…
Sonraki İçerikDolama neden çıkar ve belirtileri nelerdir? Dolamaya iyi gelen doğal çözümler…
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.