Harry Potter’ın büyülü dünyasını yansıtan sweatshirt ve t-shirtler

0
19

Günümüzün moda trendleri arasında çizgi karakterler görsellerinin basılı olduğu t-shirt, sweatshirt ve gömlekler yer alıyor. Bu trendler arasına şimdi de Harry Potter girdi. Büyülü yeni koleksiyon adıyla sunulan Harry Potter tasarımlı parçalar, yeni sezonda en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Harry Potter tasarımlı yeni modellerle ilgili tüm detaylar içeriğimizde.

Harry Potter, bilim kurgu, Dünya edebiyat ve sinema tarihinin en kült eserlerinden biri. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini ve hayranlarını asla kaybetmeyen Harry Potter, posterleri, defterleri ve aksesuarlarından sonra modaya da yön vermeye başladı. T-shirt, eşofman, hırka ve etek modelleriyle Harry Potter, hayranlarının üzerinde kendisine yer buluyor. Harry Potter hayranları için tasarlanan ‘büyülü yeni koleksiyon’ ismindeki yeni çalışmalar, özellikle üniversiteye giden genç hanımlar ve sosyal hayatında daha spor ve kendi ilgilerine yönelik bir stil belirlemek isteyenler için oldukça ilgi çekici. Hem kot pantolonlar hem de kot şortlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu parçalara, gelin daha yakından bakalım:

HARRY POTTER YENİ SEZON MODELLERİ

Harry Potter deyince akla ilk gelen şey Hogwarts’dır. Hogwarts’ı temsil eden tasarımlar, sarı ve beyaz renklerle modellerin üzerine işlenmiş durumda. T-shirt haricindeki modellerde de bordo renk tercih ediliyor.

Önceki İçerikGece uykuda terlemenin nedenleri nelerdir? Terlemeye ne iyi gelir?
Sonraki İçerikHamilelikte kahverengi leke (akıntı) neden olur? Hamilelikte ağrılı lekelenme
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.