Hamido Baklava lezzetiyle sofraları şenlendiriyor!

0
16

Gaziantep’te yaklaşık yarım asırdır baklava imalatı yapan Hamido Baklava birçok şubesiyle milyonlarca baklava severlerin sofrasına konuk oluyor.

Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hamido Baklava & Fıstık bayileşme sürecine hızla devam ediyor.  Gaziantep’te yaklaşık yarım asırdır baklava imalatı yapan Hamido Baklava, 2016 yılının ortasında bu işe başladı. “Birkaç dilim yedikten sonra dahi baklava yeme isteğiniz hale devam ediyorsa, işte doğru baklavayı buldunuz diyebiliriz.” anlayışıyla baklavalarını satışa sunan Hamido Baklava, geçtiğimiz aylarda Van’da 1’nci şubesini düzenlenen törenle açtı. 

Türkiye de birçok şehirde şubesi bulunan ve halkın yoğun olarak ilgi gösterdiği Gaziantep Baklavacı şubesi olan Hamido Baklava’nın Türkiye’de 16  adet şubesi bulunuyor. 

FİDAN BAĞIŞINDA ÖRNEK OLDULAR!

Son günlerde Türkiye’nin çeşitli noktalarında artan orman yangınları sonrası ülke genelinde fidan dikme kampanyaları başlatıldı. Yangınlar sonrası ülkenin güney kesimlerindeki pek çok noktada ormanlık alanların küle dönmesi ile özellikle sosyal medya üzerinden başlatılan fidan dikim kampanyaları her geçen büyüyor. Gaziantepli baklava firması Hamido Baklava ise fidan dikim kampanyasına 250 adet fidan bağışı yaparak destek verirken, 100 ve üzeri fidan bağışında bulunup bağış makbuzunu ibraz eden her vatandaşa bir kilo fıstıklı Antep baklavası göndereceğini duyurdu.

HİKAYESİNİ ANLATTI:

Hamido Baklava Şubesi Başkanı Hamit Yıldız : “25 Aralık 2007 yılında Şırnak jandarma özel harekatı tabur komutanlığın da bölük komutanı olarak görevli iken nokta operasyonun da yaralanarak terörle mücadelede kanunu kapsamın da malul gazi olarak TSK bünyesinde emekliye ayrıldım. Daha sonra ‘Hamido Baklava’ markası adı ile bu sektöre girdim.

Biliyorsunuz Gaziantep ilimizin baklavası dünyaca ünlüdür. Atalarımızdan ustadan ustaya iletilen formuyla gerçek Gaziantep baklavasını üretelim. Alanımızda hep en iyi olalım düşüncesi ile başladık.”

Cümlelerini sürdüren Yıldız, son olarak şunları söyledi: “2016 yılında Hamido markası ile başladığımız bu serüvende şuanda Türkiye çapında 17. Bayimizin açılışını gerçekleştirdik ve dünyanın birçok ülkesine bu baklavamızı ihracat ediyoruz.

Amerika dan Kanada’ya, Avusturya dan Singapur’a kadar birçok ülkeye ihracatımızı yapmaktayız. Malzeme olarak 1. sınıf ve hiçbir katkı maddesi katmaksızın baklavamızı üretiyoruz ve böylece halkımızın gönlünü kazanmış bulunuyoruz. Geçmişteki Türk Silahlı

Kuvvetlerin deki disiplin anlayışımızı kendi imalatımıza katarak ilerledik ve bunda da başarılı olduk. Şuan da Gaziantep’i Van’a taşıdık. Bu bayimizin önce çalışanlarımıza, müşterilerimize ve Van ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ve buradan gelecek kazancın hayırlara vesile olmasını yüce Allahtan temenni ediyorum.” 

PEKİ HAMİDO BAKLAVA & FISTIK BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Hamido Baklava & Fıstık bayiliği almak düşünüldüğü kadar zor değil. Bayilik istenilen şehire göre yönetim kurulumuzca yerin uygun görülmesi halinde franchise isim hakkı bedeli alınarak veriliyor. Bu fırsattan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız, bir an önce karar vererek başvurunuzu yapmanız yeterli! Çünkü her il için bir distribütör bayi belirliyoruz.

Önceki İçerikİncir çekirdeği yağının faydaları nelerdir? İncir çekirdeği yağını yoğurtla karıştırıp yerseniz
Sonraki İçerikSultan çayı nedir? Sultan çayı nasıl yapılır? Sultan çayının faydaları nelerdir?
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.