Gümüş küpe satın alırken dikkat edilmesi gerekenler! Gümüş küpe modelleri 2020

0
29

Gümüş küpeler, kulak sağlığı açısından iyi olduğu kadar kombinlere kattığı zarif ve sade şıklıkla en ideal aksesuarlar arasında yer alıyor. Her yaşa ve zevke hitap edebilen bu küpeler, kullanım açısından uzun ömürlüdür ve uygun fiyatlı olduğu için altından daha çok tercih edilmektedir. Peki gümüş küpe satın alırken nelere dikkat edilmelidir ve sezonun en şık gümüş küpe modelleri nelerdir?

Aksesuarlar, kombinlerin en güzel ve dikkat çekici parçalarındandır. Önemli olan bu parçaları doğru şekilde kullanmaktır. Bu sezon için en çok tercih edilen aksesuar, gümüş küpelerdir. Gümüş küpeler, kombinlere kattığı şıklık yanında aynı zamanda da bir zarafet göstergesidir. En değerli madenlerden biri olarak kabul edilen gümüş, çoğunlukla küpe, kolye, yüzük ve bileklik gibi aksesuarın üretiminde kullanılmaktadır. Bu parçalar içerisinde en çok tercih edilense gümüş küpelerdir. Küçük ve sade oluşundan dolayı zarif bir görünüm kazandıran gümüş küpeler, hem günlük kombinlerde hem de gece davetlerinde kullanım için ideal aksesuarlardandır.

Gümüş, bir aksesuar olarak yalnızca kadınların değil erkeklerin de tercihleri arasında yer almaktadır. Erkekler için son dönemlerde gümüş bileklikler ön plana çıkmaktadır. 

Gümüşün aksesuarda bu kadar sık kullanılmasının bir sebebi de, uzun yıllar kullanılabiliyor oluşu ve kaybolsa dahi kolayca yeniden tedarik edilebilmesidir.

GÜMÜŞ KÜPE ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Gümüş küpe satın alırken dikkat etmeniz gereken belirli ayrıntılar bulunur. Bu ayrıntılar arasında en önemli olan, küpenin kulak sağlığınız için güvenilir derecede kaliteli olmasıdır.

Küpenin yüzünüzle orantılı bir büyüklük ve şekle sahip olması gerekir. Küpeyi satın alırken nerede kullanacağınıza da önem vermeniz gerekir. Eğer okulda ya da iş yerlerinde takacaksanız, çok abartılı ve parıltılı parçalar tercih etmemelisiniz.

Sağlık açısından en çok tercih edilen madenlerden olan gümüşler, aynı zamanda temizlenmesi de en kolay aksesuar parçalarındandır. Diş macunu, tuz, limon suyu, karbonat ve sirke yardımıyla rahatlıkla parlatılabilir. Gümüşleri diş macunu sürüp suyun içerisinde bekleterek parlatabilirsiniz.

3 yemek kaşığı limon suyu ve 1 yemek kaşığı tuzu bir suyun içine ekleyip gümüş küpenizi 1 saat içerisinde bekleterek ya da 2 yemek kaşığı sirke ile karbonatı, bir suyun içerisine ekleyip bir süre bekleterek de gümüşlerinizi parlatabilirsiniz. 

GÜMÜŞ KÜPE MODELLERİ 2020

 TRENDYOL: 28 TL

İTALYAN GÜMÜŞ KIKIRDAK KÜPE

SAF GÜMÜŞ

925 AYAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENDYOL: 32 TL 

İTALYAN GÜMÜŞ SALLANTILI KÜPE

SAF GÜMÜŞ

925 AYAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENDYOL: 30 TL

TAŞLI GÜMÜŞ İTALYAN SALLANTILI KÜPE

925 AYAR

SAF GÜMÜŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENDYOL: 30 TL

TEK TAŞ ZİRGON TAŞLI GÜMÜŞ KÜPE

925 AYAR

SAF GÜMÜŞ

Önceki İçerikSakatatın faydaları nelerdir? Hangi sakatat neye iyi gelir? Kelle paça yerseniz…
Sonraki İçerikDenizanası sokmasında ne yapılmalıdır? Denizanası hakkında bilinmesi gerekenler…
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.