Ana Sayfa Blog Griye en çok hangi renk yakışır?

Griye en çok hangi renk yakışır?

0
Griye en çok hangi renk yakışır?

Sonbaharın en güzel temsili renklerinden biri gridir. Gri aynı zamanda nasıl kombinlenmesi ve hangi renklerle uyum sağlaması konusunda da merak edilir. Özellikle tesettür giyimin en çok tercih ettiği renklerden olan gri, doğru şekilde kombinlendiğinde istenilen şıklığın oluşturulmasını sağlayacaktır. Peki gri renk modasının ayrıntıları nelerdir? Tüm soruların yanıtı sadece yasemin.com’da!

Gri hem nötr hem de canlandırıcı bir renktir. Siyah ve beyazın oluşturduğu etkinin tam ortasında duran ve her ikisinden de bir şeyler temsil eden gri; doğru renk ve parça uyumuyla şık bir görüntü sağlatır. Özellikle son dönemlerde; tesettür modasında oldukça sık tercih edilen gri renk için farklı kıyafet kombinasyonları bulunur. Bununla birlikte uyumlu olan renkleri de bilmek gerekir. Sizler için her iki soruya da, alt başlık altında cevap aradık. İşte gri modasına ait tüm detaylar:

GRİYE EN ÇOK YAKIŞAN RENK

Gri ile uyumlu renklerin başında her zaman sarı gelir. Sarının canlılığı, griyi tamamlayıp ön plana çıkartır. Bu sayede bahar rengi olan sarının gücünden de yararlanmış olursunuz.

Yine sarı dışında gri deyince akla gelen diğer renk mavidir. Mavinin doğal canlılığı, gri ile birleşip sade bir şıklık oluşturur. Maviyi, jeanlerinizde tercih etmeniz daha şık olacaktır.

Ne kadar cırtlak durur gibi düşünülse de, pembe renk de gri ile uyumlu bir tondur. 

GRİ RENK KIYAFET KOMBİNASYONLARI