Gamze Özçelik’in stili 2019 sonbahar tesettür modasında

0
25

Geçtiğimiz günlerde Mizalle markası işbirliğiyle kendi koleksiyonunu tanıtan Gamze Özçelik, tesettür modasında ben de varım dedi. Gamze Özçelik’in stilini oluşturan bu modeller, 2019 sonbahar tesettür modasının da belirleyici etkeni oluyor. Peki Gamze Özçelik’in stilini yansıtan 2019 sonbahar tesettür modelleri nasıl? Modellerde hangi renkler hakim? 2019 sonbahar tesettür modasının tüm ayrıntıları yasemin.com’da!

Gamze Özçelik, yaptığı çalışmalarıyla kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Güzel kalbini, tüm Dünya’ya yaptığı iyiliklerle sunan Gamze Özçelik, 10 parmağında 10 marifet olduğunu ispat ediyor. Tesettür modasında da farkını konuşturan Özçelik, Mizalle markası için özel olarak hazırladığı koleksiyon ile 2019 sonbahar tesettür modasına farklı bir yön çiziyor. Peki 2019 sonbahar tesettür modasında, hangi stil ve renkler hakim? Gamze Özçelik’in stilinin hakim olduğu tesettür modasını yakından ele aldık. İşte 2019 sonbahar tesettür modası:

GAMZE ÖZÇELİK MODA

Gamze Özçelik, kendi tarzında daima renkli parçaları tercih ediyor. Buğday tenli oluşu, o’na sarı, siyah, hardal vb. tonları oldukça yakıştırıyor. Nitekim o da, bu renkleri hazırladığı tesettür koleksiyonunda sıkça yer vermiş.

Kırmızı, lacivert ve krem renkleri de ayrıca karşımıza çıkan tonlar arasında. Özçelik’in desen tercihi, bu renklerle uyumlu bir tonun yer aldığı çiçek ve ritmik şekiller. 

Tunik, düz belden oturtmalı elbise ve kimonolar ise karşımıza en çok çıkan modeller arasında yer alıyor.

GAMZE ÖZÇELİK MİZALLE GİYİM KOLEKSİYONU

MİZALLE: 150 TL – 250 TL

MİZALLE: 200 TL – 400 TL

MİZALLE: 350 TL – 400 TL

MİZALLE: 300 TL – 300 TL

MİZALLE: 180 TL – 250 TL

Önceki İçerikBalzamik sirke nedir? Balzamik sirke nasıl yapılır? Balzamik sirke faydaları
Sonraki İçerikAlzheimer nedir ve belirtileri nelerdir? Alzheimer’in tedavisi var mıdır? İyi gelen besinler…
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.