En yeni 2020 kısa saç modelleri nelerdir?

0
38

Saçlarınızda büyük değişikler yapmak ve kısa şekilde kestirmek istiyor ancak hangi modeli seçeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız 2019’un en yeni kısa saç modellerine göz gezdirebilirsiniz. Kısa saç modelleri arasında 2020’de dikkat çeken bazı değişiklikler sizin de hoşunuza gidebilir. İşte En yeni 2019 kısa saç modelleri:

Kısa saç kesimi, genellikle minyon tipli kadınlarda güzel ve hoş göründüğü düşünülse de uzun boylu kadınlarda hem havalı hem de cool bir tarz oluşturuyor. Ofis tarzınızı değiştirmek aynı zamanda kendinizde yeni tarz oluşturmak istiyorsanız sezonun popüler olan kısa saç modellerine incelemeli hatta peruk yardımıyla denemelisiniz. Genellikle yaz aylarında kullanıldığı düşünülen kısa saç modelleri peluş kabanlar, boğazlı kazaklarla bir araya geldiğinde inanılmaz bir hava katıyor. 2020 yılında da hem kırmızı halıda hem de sokak stilinde sık sık rastlayacağınız kısa saç modellerini bugünkü hazırladığımız yazıda kolayca bulabilirsiniz. 2020 kısa saç modelleri senenin en trend modelleriyle beraber göz kamaştırıyor.

EN YENİ 2020 KISA SAÇ MODELLERİ

Saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız eğer alın yapınız geniş ise dağınık bir perçem ya da kakül kestirebilirsiniz. Bu hem sizin havanızı değiştirecek hem de saçlarınızın kesiminde keskin hatlar olmayacağı için daha kolay şekil almasını sağlayacaktır.

Saçlarının yapısı ince ise dolgun göstermek için sezonun modası olan Bob kesim tarzını deneyebilirsiniz. Bu kesim saçları dolgun gösterirken aynı zamanda yüz hatlarını da ortaya çıkararak daha genç bir görünüm oluşturur. 

Eğer yüz yapınız ince ve teniniz buğday ise kullanacağınız saç modeli Aslan başı denilen yani en kısa modellerden yana olabilir. Gerek kullanış kolaylığı, gerek az bakım istemesiyle gönülleri fetheden aslan başı kısa saç modeli, 2020 yılının sokak modasının vazgeçilmezi olacak.

Önceki İçerikSusam yağının cilde faydaları nelerdir? Susam yağı cilde nasıl uygulanır?
Sonraki İçerikKadınlara alınabilecek en güzel kozmetik hediye önerileri
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.