En pratik iftar menüsü nasıl hazırlanır? 2. gün iftar menüsü

0
30

Bolluğun ve bereketin arttığı Ramazan ayında vazgeçilmezlerin arasında iftar sofraları gelir. Sevdiklerine lezzetli yemek yapmak isteyenler, lezzetli iftar menüleri araştırıyor. İşinizi kolaylaştıracak menüleri sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. İşte 2. gün iftar menüsü lezzetleri ve tarifleri…

Ramazan ayı her sene çok hızlı geçer. Başladı başlayacak derken birden 2. 5. 30. güne geliveririz. 30 günlük iftar menüsü serüvenimizin 2. günündeyiz! Bugünün iftar çorbası için aşçı tarifi domates biber çorbasını başlangıç olarak sunuyoruz. Lokum kıvamında bütün tavuk yanına şık sunumlu garnitürlü pilav ile menüyü taçlandıracağımız iftar sofrası, muhallebili kadayıf ile tatlıya bağlanacak. Nefis ramazan yemek tarifleri için tüm ay boyunca yanınızdayız!

DOMETES ÇORBASI:

Sebzelerin çok sevilen aroması bu kez aşçı tarifinde! Vitamin zengini, midenizi yormayacak dumanı tüten tarifin tüm yapılış aşamaları bu linkte.

FIRIN POŞETİNDE TAVUK:

Ağızda dağılan tavuk etinin fırında nar gibi kızardığı bu sunum, iftara değişik tarifler arayanlardan tam not alacak.

GARNİTÜRLÜ PİLAV:

İftar yaklaşırken kolayca hazırlayabileceğiniz garnitürlü nefis pirinç pilavı doyurucu ve çok sevilen bir tarif. Tavuk ile uyumlu lezzeti siz de bugün denemeye ne dersiniz?

MUHALLEBİLİ KADAYIF:

Ramazan akşamlarında yemek sonrası muhabbetinizi şenlendirecek hem yapması kolay hem de lezzeti hafif sütlü tatlı! Muhallebili kadayıf tüm detaylarıyla videolu tarifte!

HAYIRLI İFTARLAR…

Önceki İçerikEn kolay iftar menüsü nasıl hazırlanır? 1. gün iftar menüsü
Sonraki İçerikRomatizma hastalığı neden olur? Romatizma belirtileri nelerdir? Romatizma ağrısına ne iyi gelir
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.