Ekranların Doktor Ela’sı Yasemin Özilhan stiliyle kış tatili kombinleri

0
38

Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle şöhreti elde eden, iş insanı İzzet Özilhan ile yaptığı evlilikle jet sosyete hayatına terfi eden Yasemin Özilhan; kombin oluşturmanın en zor olduğu dönemlerden biri olan kış aylarında, tarzıyla iddiasını konuşturuyor. Tulum, sweatshirt, kazak, pantolon ve şişme mont… Sizler için; tarzında daima kendini konuşturan Yasemin Özilhan stiliyle kış tatili kombinlerini derledik.

Hayatımıza manken olarak giren Yasemin Özilhan, ilerleyen dönemlerde mankenlik kariyerine oyunculuk da ekleyip tanınırlığını iyiden iyiye arttırmıştı. Ekranın tekrarları en uzun süre yayınlanan dizisi olma özelliğini taşıyan Doktorlar’da canlandırdığı Ela karakteriyle, hafızalarımıza kalıcı olarak yerleşen Özilhan, bu dizi aracılığıyla tanıdığı eşi İzzet Özilhan ile de mutlu bir evliliğe adımını atmış oldu. Böylelikle oyunculuğu bırakan ve iş insanı İzzet Özilhan’ın eşi olarak cemiyet hayatına merhaba diyen ünlü isim, tarzıyla kısa zamanda moda alanında bir ikon haline geldi. Stilinde kendine ait karakteristik yönler de yansıtan Özilhan, özellikle kombin açısından oldukça zor bir dönem olarak kabul edilen kış aylarında oldukça başarılı oluyor. Peki Yasemin Özilhan nasıl bir kış stili tercih ediyor?

YASEMİN ÖZİLHAN STİLİ

Kış sezonu için beyaz doğru bir renk olarak kabul edilmese de, doğru ve temiz kullanıldığı zaman hiçbir sıkıntı oluşmaz. Ton sür ton’un var olan tek renk kullanımını, beyaz renkte de değerlendirebilirsiniz. Beyaz sweatshirt, eşofman altı ve palto… Kış ayları için oldukça aydınlık bir şıklık kazandıracaktır. Güneş gözlüğü de kullanılmaya devam edilebilir.

Tulum ve kazak birbirleriyle her zaman uyumludur. Ancak bu kombini yaparken, kazağı düz seçmenize gerek yoktur. Hareket kazandıran desenlerin olduğu bir bol örgü kazak ile dar bir tulum, istediğiniz şıklığı kazanmanızı sağlayacaktır.

Kahverengi ve daha koyu tonları, kışın en iyi temsili renklerindendir. Bir bot, bere ve hırka, kış ayları için doğal bir kombin oluşturulmasını sağlar. Bu tarz bir koyu ton, tıpkı Yasemin Özilahn gibi beyaz bir renkle güzel uyum sağlayabilir.

Şişme mont ve tüylü botlar, kış tatillerinde en çok tercih edilen parçalardan. Bu parçaları, desenli ve tek renk eşofman takımlarıyla bütünleştirebilirsiniz.

Önceki İçerikBebeklerde konak nasıl geçer, neden olur? Bebeklerde konak temizliği için doğal yöntemler
Sonraki İçerikPırasanın faydaları nelerdir? Pırasa hangi hastalıklara iyi gelir?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.