Dünya markası çantalar Amasya’da üretiliyor

0
30

Amasya’da bulunan çanta üretim fabrika İdeall, dünyaca ünlü markaların çantalarını üretiyor.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde bulunan bir fabrika, dünyanın önde gelen firmalarına ait çantaları üretiyor. İdeall Çanta adlı firma, günde ortalama 5 bin çanta üretiyor. Toplan çalışan sayısı 100. Fabrika müdürü Oğuzhan Özhan, ‘Üç yıl içinde 600 kişiyle günlük 25 bin çanta üretimine ulaşmayı hedefliyoruz. Teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyemize katarak dünya standartlarında üretim yapmayı vizyon; sektöründe öncü ve örnek şekilde çantanın yıldızı olmayı misyon edindik. Son teknoloji makine parkuru ile çanta imalatı başta olmak üzere katlanabilir sandalye, valiz, askeri çanta, çadır, boks torbası, eldiven imalatı yapma projelerimiz var.’ diyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin çanta ihtiyacını karşılamak için Milli Savunma Bakanlığı ile görüşmelerinin olduğunu belirten Özhan, Adidas markasıyla da temasta olduklarını söylüyor.

En büyük referanslarının Decathlon olduğunu belirten Özhan, ‘Decathlon, sosyal uygunluk ve kalite denetimini yapan, üretim ve kalite açısından zorlu bir firma. Yolun başında olmamıza rağmen Decathlon’a ilk sevkiyatımızı şubat ayında gerçekleştirdik. İkinci sevkiyatımızı bu ayın sonunda yapacağız. Ekim ayından sonra da bu firmaya seri üretime başlayacağız. Faber Castell ile sözleşmemizi imzaladık. Beslenme çantası, kalem çantası ürünlerinde iş birliğimiz olacak.’ açıklamasında bulunuyor.

Önceki İçerikKavun kabukları ne işe yarar? Kavunun faydaları nelerdir? Kavun limon karışımının etkileri…
Sonraki İçerikKrill yağı nedir ve Krill yağı ne işe yarar? Krill yağının cilde faydaları
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.