Driclor nedir ve Driclor ne işe yarar? Driclor kullanma kılavuzu, fiyat 2021

0
43

Yaz aylarında aşırı terleyen kişilere uzmanların önerdiği ve kullananların oldukça etkili olduğu gözlemlenen Driclor kremi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz. Driclor nedir? Driclor nasıl kullanılır? Driclor yan etkisi var mıdır? Driclor fiyatı nedir? Öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Aşırı terleme sorunuyla baş başa olan kişilerin internet üzerinde çözüm olarak karşılaştıkları Driclor eczanelerde ve kozmetik mağazalarda satılan bir roll on’dur. Dışarıdaki normal havaya rağmen aşırı bir şekilde terleyenlerin kullanabileceği Driclor, içerisindeki alüminyum klorür sayesinde terleme sorunu kesin olarak ortadan kaldırıyor.  Koltuk altı terlemesinden ayak terlemesine, göğüs ve sırt terlemesinden ellerin terlemesine kadar birçok bölgedeki terlemeyi gideren bu ürün, yüz terlemesine de çözüm oluyor. Driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayarak “yeni terin” cilt yüzeyine ulaşmasını engelleyerek aşırı terlemeyi önler.

 

Aşırı terleme yani Hiperhidroz, insanın çok fazla terlediği tıbbi bir durumdur. Hiperhidroz, ciddi veya ölüm tehlikesi yaratan bir durum değildir ancak genellikle normal, günlük faaliyetler üzerinde etkisi olur ve kişinin yaşam kalitesini etkiler.Bu gibi durumlarda mutlaka destek ve çözüm olacak bir ürün kullanılmalıdır.

DRİCLOR NASIL KULLANILIR?

Kullanımı kolay olan Driclor, günde 1 defa akşam yatmadan hemen önce sürülebilir. Uyku evresinde ter bezleri aktif olmadığından yatmadan önce sürüldüğünde bütün gün terleme sorunu yaşanmaz. Kullanım şekli ise;

Driclor’u akmaması için düz bir zemine koyunuz ve üzerindeki kapağı dikkatlice açınız.

Silindir başlığı, Driclor’un ağzına yerleştirerek, kapağı kapatacak şekilde kuvvetlice bastırınız.

Silindir başlığı korumak için şişeyi büyük kapak ile kapatınız.

Driclor’u uygulamadan önce etkilenen bölgeleri iyice kurulayınız. Aksi takdirde tahriş oluşabilir.

Başlangıçta günde bir kez, gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürünüz. Geleneksel antiperspirantlar gibi birkaç kat üst üste sürmeyiniz, tek bir film tabaka yeterlidir.

Sabah uygulama yapılan bölgeyi yıkayınız. İsterseniz günlük deodorantınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

DRİCLOR YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Terlemeyi önlemede etkili olan Driclor bazı istenmeyen bazı yan etkilerin görülmesine neden olabilir. Özellikle içeriğinde bulunan etken maddeler ciltte bazı zararlı yan etkilere neden olabilir. Uygulama bölgesinde tahriş, kızarıklık, yanma, şişme, acı hissi, kaşıntı, cilt tahrişleri, pullanma ve döküntü olarak görülebilir. 

DRİCLOR 2021 FİYATI

Genelde fiyatı değişiklik gösteren Driclor 20 ile 50 TL arasında satılmaktadır. Aynı ürün almak için araştırma yaparak en ucuz şekilde bulabilirsiniz. En güncel fiyatı ise 64,50 TL‘dir.

Önceki İçerikOsman Müftüoğlu bu kez uyardı: Aşı olmak vatandaşlık ve insanlık görevi
Sonraki İçerikTüy nasıl sarartılır? Evde tüy sarartma yöntemleri! Tüy sarartıcı kılları çoğaltır mı?
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.