Diadermine Lift nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar

0
32

Yaz aylarında en çok ihtiyacımız olan şey güneş kremleridir. Zararlı güneş ışınlarından cildinizi korumak aynı zamanda yaşlılık izlerini geciktirmek istiyorsanız, son günlerde adını sıkça duyduğumuz Diadermine markasının Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullanabilirsiniz. Peki Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi nasıl kullanılır? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Yaz aylarında ister şehirde ister tatilde olalım, güneşin zararlı etkilerinden korunmak çok önemlidir. Güneş ışınlarının cilde zarar verdiği ve bu durumun görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumlu olduğu bilinen bir gerçek. Zararlı ultra viyole ışınları (özellikle UVA) erken derin kırışıklıklara, ciltte sarkmalara ve yaşlılık lekeleri ile sonuçlanan hücre hasarlarına neden oluyor. 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, güneşin tadını güvenle çıkarabilmeniz için Lift + Güneş Koruyucu Krem’i piyasaya sürdü. Sıkılaştırıcı Etki ve UVA/UVB Koruması Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem, yaşlanmaya karşı 2 güçlü etkiyi birleştiriyor.

Uzun süreli esneklik ve sıkılık için güçlü Pro-kolajen içerik, kolajen üretimini destekleyerek kolajen yoğunluğunu ve cilt sıkılığını artırmaya yardımcı olan bu krem, yaşlanma karşıtı SPF 30 kompleksi ile zenginleştirilmiş formül ise UV ışınlarına karşı %98 koruma sağlıyor ve erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Infrared Teknolojisi de cildi, ciddi hücre hasarlarına ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem, cildi koruyup nemlendirirken sıkılaşmasını sağlayarak kırışıklıkları da azaltıyor. Ürünü Diadermine ile cildinizi temizledikten sonra uygulamanız öneriliyor. Güzellik rutininizi tamamlamak için LIFT+NUTRITION Gece Kremi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yağlı, normal ve kuru ciltler için uygun olan ürün, kolay emilen ve tazeleyici dokusu ile de dikkat çekiyor.

Genellikle 25 yaşından itibaren kullanabileceğiniz ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir vehassasciltlerde de kullanıma uygundur ve bu “ECARF” (Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) tarafından onaylanmıştır.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ KORUYUCU SPF 30 KREM NASIL KULLANILIR?

Uygun ürünlerle temizlenmiş cildinize, yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Makyaj altına kullanabilirsiniz.Hızla emilen ve cilt yüzeyinde yağlı bir his bırakmayan kremin üzerine makyaj yapılmasında bir sakınca bulunmuyor. Diadermine güneş koruyucu krem, cildinde elastikiyet kaybı olanlar için ideal bir formüle sahip olmasıyla beğeni topluyor. Tam bir koruma sağlayabilmesi için güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmesi öneriliyor.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ KORUYUCU SPF 30 KREM FİYATI NEDİR?

Cildinizi yaşınıza ve cilt tipinize uygun olan ürünlerle korumak, beslemek, nemlendirmek, sorunları onarmak güzel, genç ve sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmak için oldukça önemli bir ürün olan bu kremin raf fiyatı, 59,90 TL’dir. 

Önceki İçerikÇayın cilde faydası var mı? Evde cay maskesi yapımı! Çayı cildinize sürerseniz…
Sonraki İçerikKavun kabukları ne işe yarar? Kavunun faydaları nelerdir? Kavun limon karışımının etkileri…
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.