Daha zayıf görünmenizi sağlayacak kombin hileleri

0
30

Bir kadının kendi stilini oluştururken en çok önem verdiği şey güzel görünmektir. Peki güzel görünmenin sırrı tam olarak nedir? Bunun cevabı şık olmaktır. Ancak şık olurken, aynı zamanda olduğunuzdan daha genç görünmeniz de mümkündür. Olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayacak stil ipuçları nelerdir? Sadece giyeceğiniz tek bir parça kıyafet ile beklediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün. Sizler için olduğunuzdan daha zayıf ve genç göstermenizi sağlayacak hileleri derledik.

Kadınların moda konusunda önemsedikleri birçok konu vardır. Bunlardan biri güzellik biri de şık görünmektir. Ancak her ikisini de tek bir kombin ile sağlamak oldukça zordur. Bu sağlanabildiği taktirde, şık bir görünüm sağlanır. Ancak bununla birlikte olduğunuzdan daha zayıf görünmeniz de mümkün olabilir.  Bunu sağlamak için uygulamanız gereken belirli ipucu ve tüyolar bulunur. Her mevsim ve dönemde, her tarz kıyafete ve modaya uygun olarak kullanılabilecek olan bu tüyolar, sizlere istediğiniz genç görüntüyü oluşturma fırsatı verir. Zayıf gösteren kıyafetler ve renkler nelerdir? Genç gösteren kıyafet hileleri nelerdir? 2019 modasında zayıf gösteren elbise modelleri nasıldır? İşte adım adım uygulamanız gereken ‘zayıf ve genç gösteren kıyafet hileleri’ ve elbise modelleri:

GENÇ GÖSTEREN KIYAFET HİLELERİ

Bir kombin tasarlarken amacınız olduğunuzdan daha genç görünmekse, uygulamanız gereken bir kaç küçük tüyo bulunuyor. Bacak boyu, bel kalınlığı, omuz duruşu derken neredeyse her bölgenize etki edecek olan bu tüyolar, size aynı zamanda daha zayıf bir görüntü de kazandıracaktır. Siz de böylelikle doğru bir kombin oluşturmuş olacaksınız:

ÜST BEDENİ İNCE GÖSTEREN KIYAFETLER

– Bacaklarınıza şekil vermek ve boy oranını belirlemek istiyorsanız; diz altı etekleri ve topuklu ayakkabıları tercih edin.

– Geniş omuzlu biriyseniz; geniş ve omuzları kapatan şapkaları tercih edin. Böylelikle omuzlarınız da hatta beliniz de olduğundan daha ince görünecektir. Kapalı biriyseniz de eşarbınızı, omuzlarınızı kapatacak şekilde kombinleyebilirsiniz.

– Kalın kemerleri tercih ederek; belinizin kalınlığını giderebilir ve olduğunuzdan daha zayıf birine dönüşebilirsiniz. İnce kemerler, bu anlamda doğru bir seçenek değildir.

– Bacak uzunluğunu sağlamak için bantlı topuk ayakkabılara sakın dokunmayın. Yüksek topuklu ayakkabıları tercih edin. Aynı zamanda tulumlar da bu anlamda yararlı olacaktır.

– Zayıf görünmek için, siyah vb. koyu tonlar özellikle sonbahar dönemi için doğru bir renk seçimi olacaktır.

ZAYIF GÖSTEREN ELBİSE MODELLERİ 2019

TRENDYOL: 80 TL – 90 TL

KOTON: 60 TL – 90 TL

TRENDYOL: 110 TL – 120 TL

ZARA: 130 TL – 200 TL

BERSHKA: 130 TL

Önceki İçerikCanan Karatay açıkladı! Dürüm çiğ köfte kilo aldırır mı?
Sonraki İçerikIslama köfte nasıl yapılır? Nefis ıslama köfte tarifi
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.