Ana Sayfa Blog Crop Top nasıl giyilir? Crop top kombinleri

Crop Top nasıl giyilir? Crop top kombinleri

0
Crop Top nasıl giyilir? Crop top kombinleri

Yaz sezonunun trend parçalarından crop top t-shirt, bluz ve sweatshirtler için şık ve dikkat çekici kombinler bulunuyor. Peki crop top nasıl giyilir? Crop toplar için nasıl kombinler uygulanır? Sziler için her iki soruya da, örnekleriyle yanıt verdik. İşte crop top modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler.

Son dönemin trend parçaları arasında yer alan crop top parçalar için farklı kombin önerileri mevcut olabiliyor Yarım t-shirt olarak da kabul edilen crop top parçalarla hem gündelik yaşama uygun hem de özel davetler için dikkat çekici stiller oluşturulabiliyor. Peki crop top parçalar nasıl giyilir? Crop toplar için nasıl kombinler uygulanabilir? Bu iki sorunun yanıtını bulabilmek için öncelikle, crop top nedir sorusuna yanıt bulunması gerekir. Crop top, kısa üst anlamına gelir. Crop top yani kısa üst parçalar, ünlü isimlerin de özellikle sahneleri sırasında giymeyi tercih ettikleri parçalardandır.

CROP TOP NASIL GİYİLİR?

Crop top parçaları kombinlenirken, en çok tercih edilen yüksel bel bir jean pantolonla yapılan kombindir. Crop toplar için yalnızca bluz değil t-shirt ve sweatshirt modeller de mevcuttur. Günlük giyimde tercih edilen bu parçalar için bol paça ve yüksek bel pantolonlar, kalem etekler, volanlı modeller ve ayrıca pullu crop toplar tercih edilebilir. 

Bu sezon için de trendler arasında yer alan pullu payetler, davet ve özel günler için kullanılabilir. İddialı ve dikkat çekici bir kombin oluşturmak istemeyenler için; basic crop toplar oldukça şık duracaktır.

Crop top kombinler için kullanılacak diğer parçalar şu şekilde; taytlar, jean modeller,  palazzo model pantolonlar doğru olan seçenek olacaktır. Crop top parçalarla ikili bir stil oluşturmak için; kalem etek ve crop bluz ikililiğinden yararlanılabilir.

Daha romantik bir stil oluşturabilmek için, midi etek modelleri tercih edilebilir. Eğer geniş kalçalı ve kilolu iseniz, A kesimli bir midi etek tercih edilebilir.