Ana Sayfa Blog Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

0
Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

Cildinizdeki yıllardır geçmeyen yaralara, ameliyat izlerine hatta en hasarlı dikiş izlerinizi giderecek mucize bir kremi sizlerle paylaşıyoruz. Contractubex krem son günlerin en çok konuşulan ürünle arasında. Tüm kullandığınız kremleri unutturacak aynı zamanda yara, sivilce izlerini geçirecek olan Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır? bu haberimizin detaylarında kolayca bulabilirsiniz.

Contractubex krem; Vücutta bir türlü iyileşmeyen yara izleri, yanıklar, hatta cilt kusurları kısa sürede geçirmek için kullanılan bir medikal kremdir. Dış görünüşte bulunan kusurlar insanları olumsuz yönde etkileyebilir,  istenmeyen yara izleri, yanıklar, sivilce izleri, deride bulunan kusurları Contractubex jel ile rahatlıkla ortadan kaldırılabilir. Genellikle pek çok kişi ameliyat sonrası oluşan izlerin, yaralanma, dikiş izi, kazalar, doğum sonrası oluşan çatlakların kalıcı olmasından dolayı şikayet eder. Bu durumda imdadımıza Contractubex yetişiyor. Sayısız faydası bulunan Contractubex jel derinleşmiş akne izleri, kaşıma sebebi ile oluşan ciltte belirgin izleri hatta ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi çok kolaydır.

İçeriğinde bulunan Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin madddeleri sayesinde oluşan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesi sağlanıyor. Contractubex kremi özellikle doğum sonrası yada aşırı kilo veren kişilerde oluşan çatlakların kapatılmasında harika sonuçlar verdiği görülmüştür.  Contractubex krem ile hamilelik sonrası oluşan çatlaklar yada aşırı kilo verdikten sonra derinin aşırı gerilmesi ve gevşemesi sonucu bel ile göbek çevresinde ortaya çıkan çatlakların yok edilmesinde etkin bir maddedir. Bu gibi deri deformasyonların da derinin üst kısmı hasar gördüğü gibi alt tabaka bu hasardan nasibini alır ve iyileşme süreci biraz uzun sürebilir.

Yıllar önce olan bir kaza, ameliyat yada eskilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada bilmeniz gereken önemli husus ise yara izi ne kadar eski ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Düzenli kullanarak kesin sonuç almanız mümkündür.

Sivilce izleri içinde etkili sonuçlar alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik dönemimde oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse bile sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex jel’i kullanarak olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

CONTRACTUBEX KREM NASIL KULLANILIR?

Deri üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izler ve buna benzer izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak sorunlu bölgeye uygulanır. İlacın etkisinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada doktorunuzun tavsiyesi ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem mümkün oldukça sorunlu bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar şekilde sürünüz. 

Sivilce izleri için ise; Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

CONTRACTUBEX KREM FİYATI

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 53,57 TL’dir.