Cildiniz için Yeniden Doğuş Zamanı Geldi!

0
26

Güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yenilikler ile buluşturan Neutrogena, yeni ürünlerinin yanı sıra kullanıcıların severek kullandığı içerikleri de yenilemeye devam ediyor. Son olarak çok sevilen Hydro Boost serisinin içeriğini yenileyen marka, Neutrogena uzmanlığını doğadan ilham alan içerikler ve son teknoloji ile bir araya getirdiği yeni formülünü kullanıcılarına sundu.

Cildiniz için Yeniden Doğuş Zamanı Geldi: Neutrogena Hydro Boost Serisi Yenilendi

Ultra hafif formüllü Neutrogena Hydro Boost yenilenen formülüyle daha sağlıklı görünen bir cilt için tekrar kullanıcıyla buluşuyor. Hydro Boost serisi, içeriğindeki, doğada bazı bitki ve canlılarda stres koruyucu ve dayanıklılık artırıcı olarak bulunan Trehaloz maddesi ile canlı ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü için özel bir cilt bakımı deneyimi sunuyor.

Yenilenen Hydro Boost, doğadan ilham alarak, cilde en yüksek oranda nemlendirmeyi sağlamak ve ciltteki nemi korumak için Hiyalüronik Asit ile uyumla çalışacak Trehaloz içeriyor. Doğanın en zor koşullarına bile dayanabilen Yeniden Diriliş Bitkisi (Selaginella lepidophylla), 50 yıl boyunca susuz yaşayabiliyor. Bitkide bulunan Trehaloz, mucizevi bir şekilde bitkinin hayatta kalmasına ve canlanmasına yardımcı oluyor.

Yeniden diriliş bitkisinin, çölde yeniden hayata dönme özelliğinden ilham alarak oluşturulan yeni formül ile cildin adeta yeniden doğmasını sağlayacak ürünler ise cilde tüm gün nemlendirme sağlıyor. Diğer yandan, son yıllarda, dermatologlar tarafından ışıltılı ve dolgun görünen bir cilt için önerilen Hiyalüronik Asit de Neutrogena uzmanlığında çok daha etkili bir şekilde kullanıcı ile buluşuyor.

60 yılı aşkın cilt bakımı uzmanlığıyla, benzersiz bir sistemi (Progress Release System) bir araya getiren Neutrogena Hydro Boost, ultra hafif dokusu ve hızlı emilen formülünün yanı sıra Trehaloz ve Hiyalüronik Asit içeriklerinin bir araya gelmesi sayesinde gün boyunca nemi hapsediyor ve kullananlara sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü sunuyor.  

Evinizde Uzman Cilt Bakımı Deneyimi

Evde yaptığınız günlük cilt bakım rutininizi lüks cilt bakımına dönüştürecek olan Hydro Boost serisi hem cilt hem vücut bakımı için geniş ürün yelpazesi sunuyor. Sonbahara girerken cildi mevsim geçişlerine hazırlayan ve soğuyan havaların neden olabileceği kuruluktan kurtulmanızı sağlayan yeni formülle hazırlanan seri, tam bir bakım rutini için ihtiyacınız olan her şeye sahip;

Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nemlendirici

Kullananların yüzde 90’ının cildini yumuşak ve pürüzsüz hissettiği Neutrogena Hydro Boost Water Gel nemlendirici, canlandırıcı Water Gel dokusu yenilikçi Hiyalüronik Gel Matrix teknolojisi ile zenginleştirildi. Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen Hiyalüronik Asit içeriği ile epidermiste nemi hapseden Neutrogena Hydro Boost Water Gel nemlendirici cildi gün boyu nemlendirerek ihtiyaç duyduğunda tekrar geri veriyor.

Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül

Yapılan araştırmalarda kullananların tamamının cildini daha pürüzsüz ve daha canlı görünüm hissettiği, güçlü formülü ve hafif yapısıyla Hydro Boost® Canlandırıcı Serum Kapsül cildinizi güçlendirirken enerjisini de geri verir. Yoğun bir şekilde nemlendirir, çizgileri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve yorgun cildi anında canlandırır. Işıltılı formülüyle makyaj bazı olarak da kullanıma uygun olan Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül, içeriğindeki Hiyalüronik Asit ile cildinizde 24 saate kadar nemlendirme sağlar.

Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Kremi

Günün yorgunluğunu uzaklaştırarak, güne canlı bir görünüm ile başlamanız için 3’lü etki gösterir. Yoğun nemlendirme ile cildi 24 saat boyunca nemli tutar ve tazelenme hissi verir.

Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi

Uzun ve yorucu günlerin izi cildinizde kalabilir ve ne kadar çok uyusanız da cildiniz daha da yorgun gözükebilir. Gece boyunca cildinizi nemlendiren Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi cildinizdeki yorgunluk döngüsünü tersine çevirmeye yardımcı olmak için tasarlandı. Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi, cildinizi ince, pürüzsüz ve yumuşacık bir tül gibi sararak yorgunluk izlerini pürüzsüzleştirir.

loading…
Önceki İçerikCildiniz için Yeniden Doğuş Zamanı Geldi!
Sonraki İçerikÇocuklar için Balık Yağı
GuzelSozler
Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.